Reklama

JetDrive

9.9.4

Ascora GmbH(Wersja testowa)

Ocena użytkownika3

Reklama

Jeśli komputer zaczyna działać wolniej niż zwykle, przyczyną może być rozdrobniony dysk twardy. JetDrive to łatwe w użyciu narzędzie do optymalizacji i defragmentacji, które można uruchomić ręcznie lub automatycznie. JetDrive może również sprawdzić dysk twardy pod kątem błędów i może opcjonalnie usunąć śmieci i pliki tymczasowe przed uruchomieniem procesu defragmentacji. Dzięki wizualizacjom folderów i łatwym do zrozumienia raportom JetDrive oferuje łatwy w użyciu i skuteczny sposób na uzyskanie większej wydajności z systemu Windows.

Oprócz ogólnego narzędzia do defragmentacji, JetDrive posiada również precyzyjne narzędzie do defragmentacji, które umożliwia pracę z określonymi plikami, a także narzędzie do czyszczenia, za pomocą którego można usuwać pliki tymczasowe i odzyskiwać miejsce na dysku. Ponadto po zakończeniu defragmentacji program tworzy pełny raport na ten temat.

JetDrive jest wyposażony w kilka narzędzi, ale jednym z najbardziej przydatnych jest Fast Defrag. Spowoduje to defragmentację tylko podstawowych plików systemu Windows, co spowoduje aż 90% wzrostu wydajności w ciągu około pięciu minut.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, JetDrive to przydatne narzędzie, które potrafi stosunkowo dobrze przeprowadzić defragmentację. Aplikacja ma jednak kilka wad. Interfejs zużywa dużą ilość zasobów systemowych i nie ma możliwości planowania zadań defragmentacji ani możliwości wyłączenia komputera po zakończeniu zadania. Tak więc, biorąc pod uwagę wszystko, JetDrive daje inną opcję wypróbowania tutaj, jednak istnieją inne opcje dostępne dla użytkowników systemu Windows, z których niektóre są bezpłatne, a nie płatne za produkty. Biorąc to pod uwagę, istnieje 30-dniowa wersja próbna, więc warto sprawdzić, czy jest to coś, czego szukasz.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
JetDrive, 9.9.4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows Vista,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, January 4th 2019
Autor
Ascora GmbH

https://www.abelssoft.de

SHA-1:
5060f2790505ac4862d110a328b45224d092a1bc

JetDrive

9.9.4

Ascora GmbH(Wersja testowa)

Ocena użytkownika3

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.9.4 JetDrive. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama