Kaspersky Internet Security na Windows
- Przez Kaspersky Lab Switzerland
- Wersja testowa
- 2016-si
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- Kaspersky Internet Security 2016-si dla Windows
- Wymagania
- Windows 8.1
- Windows 10
- Windows 8
- Windows 7
- Język
- Polski
- Dostępne języki
- Arabski
- Czeski
- Duński
- Niemiecki
- Grecki
- Angielski
- Hiszpański
- Fiński
- Francuski
- Włoski
- Japoński
- Koreański
- Holenderski
- Norweski
- Polski
- Portugalski
- Rosyjski
- Szwedzki
- Turecki
- Chiński
- Licencja
- Wersja testowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- Kaspersky Lab Switzerland
- SHA-1
8efa1cc564be16f291e4d1912ac9ea7551f199c5
- Nazwa pliku
- KasperskyInstaller.exe
Dostępny również na innych platformach
Program dostępny w innych językach
Kaspersky Internet Security na Windows
- Przez Kaspersky Lab Switzerland
- Wersja testowa
- 2016-si
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2016-si Kaspersky Internet Security. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

Kaspersky Total Security
Kaspersky Total Security - Multi-Device jest reklamowany jako najwyższy poziom bezpieczeństwa dla komputerów PC, Mac i urządzeń z Androidem. Jest wyposażony we wszystkie funkcje Kaspersky Internet Security, w tym funkcję Bezpieczne pieniądze, skaner podatności i kontrolę rodzicielską. Ponadto otrzymasz narzędzie do zarządzania hasłami, narzędzie do szyfrowania i moduł kopii zapasowej. Kluczowe funkcje obejmują: Ochrona prywatności i tożsamości. Zabezpiecza komputery PC, Mac i Android. Kontrola rodzicielska. Bezpieczne narzędzia bankowe. Menedżer haseł. Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Zakres funkcjonalności. * Godną uwagi cechą tego solidnego pakietu bezpieczeństwa jest menedżer haseł. To przydatne narzędzie jest w stanie synchronizować hasła na wielu urządzeniach, generować silne dane uwierzytelniające i automatycznie wypełniać formularze internetowe. Szyfrowanie jest tworzone przy użyciu „przechowalni danych”, które są w zasadzie archiwami na dysku, które korzystają ze standardowego w branży 256-bitowego szyfrowania AES. Inną świetną funkcją, która jest w zestawie, jest narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Za jego pomocą możesz tworzyć pojedyncze lub zaplanowane kopie zapasowe albo w lokalnej pamięci, albo na dysku sieciowym lub serwerze FTP. Wszelkie kopie zapasowe, które utworzysz, mogą być chronione hasłem i możesz skonfigurować czas przechowywania starych wersji. Kaspersky Total Security Multi-Device na platformę Android to solidna oferta. Udostępnia narzędzia do skanowania zainstalowanych aplikacji w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, blokowania połączeń i SMS-ów z wybranych kontaktów oraz ukrywania kontaktów, historii połączeń i historii SMS-ów. Jest również wyposażony w przydatne narzędzie antykradzieżowe. Podsumowując, Kaspersky Total Security - Multi-Device to silny, wszechstronny pakiet zabezpieczeń dla dowolnego wybranego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to komputer PC, Mac czy Android. Ochrona antywirusowa osiąga wysokie wyniki w niezależnych testach, a ochrona prywatności i bezpieczeństwo bankowe są na pierwszym miejscu. Jeśli korzystasz z różnych urządzeń, ten pakiet zdecydowanie należy rozważyć. Uwaga: jest to 30-dniowy okres próbny. * zależy od rodzaju używanego urządzenia.

Kaspersky Small Office Security
Kaspersky Home Office Security to jedno z najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa dostępnych dla małej firmy. Jest wyposażony we wszystkie funkcje Kaspersky Internet Security, w tym funkcję Bezpieczne pieniądze, skaner podatności i kontrolę rodzicielską. Ponadto otrzymasz także narzędzie do zarządzania hasłami, narzędzie do szyfrowania oraz moduł kopii zapasowej. Kluczowe funkcje obejmują: Ochrona prywatności i tożsamości. Zabezpiecza komputery PC, Mac i Android. Kontrola rodzicielska. Bezpieczne narzędzia bankowe. Menedżer haseł. Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Zakres funkcjonalności. * Godną uwagi cechą tego solidnego pakietu bezpieczeństwa jest menedżer haseł. To przydatne narzędzie jest w stanie synchronizować hasła na wielu urządzeniach, generować silne dane uwierzytelniające i automatycznie wypełniać formularze internetowe. Szyfrowanie jest tworzone przy użyciu „przechowalni danych”, które są w zasadzie archiwami na dysku, które korzystają ze standardowego w branży 256-bitowego szyfrowania AES. Kolejną świetną funkcją programu Kaspersky Home Office Security jest narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Za jego pomocą możesz tworzyć pojedyncze lub zaplanowane kopie zapasowe albo w lokalnej pamięci, albo na dysku sieciowym lub serwerze FTP. Wszelkie kopie zapasowe, które utworzysz, mogą być chronione hasłem i możesz skonfigurować czas przechowywania starych wersji. Podsumowując, Kaspersky Home Office Security to silny, wszechstronny pakiet bezpieczeństwa dla małej firmy. Ochrona antywirusowa, jak można się spodziewać, osiąga wysokie wyniki w niezależnych testach, a ochrona prywatności i bezpieczeństwo bankowe są na pierwszym miejscu. Jeśli prowadzisz małą firmę i korzystasz z wielu komputerów * w różnych lokalizacjach, zdecydowanie powinieneś rozważyć ten pakiet. Uwaga: jest to 30-dniowy okres próbny. * do 5 komputerów.

Kaspersky TDSSKiller
Kaspersky TDSSKiller został opracowany przez Kaspersky Lab. Jest to darmowy wykrywacz i narzędzie do usuwania rootkitów na platformę Windows. Aplikacja jest w stanie przeskanować niektóre obszary komputera, takie jak pamięć systemowa, sektory rozruchowe, załadowane moduły (wymagane jest ponowne uruchomienie), użyć KSN do skanowania obiektów i (opcjonalnie) może wykryć system plików TDLFS lub zweryfikować plik Podpisy cyfrowe. Jest to jedno z najszybszych narzędzi do usuwania rootkitów, które jest w stanie wykryć i usunąć wszelkiego rodzaju rootkity (szczególnie te zidentyfikowane jako TDSS lub Win.32.TDSS), takie jak Alureon, Cidox, Cmoser, Sinowal, Whistler, Phanta, SST, Pihar , Stoned, MyBios, Zhaba. Jest także w stanie wykryć rootkity ZeroAccess, różne bootkity (złośliwe oprogramowanie, które infekuje MBR - Master Boot Record) itp. Instalacja Kaspersky TDSSKiller jest łatwa i przeskanuje Twój system w krótkim czasie. Może zlokalizować, zneutralizować i poddać kwarantannie zainfekowane pliki. Aplikacja jest lekka i zajmuje niewiele miejsca. Podsumowując, Kaspersky TDSSKiller to jedna z najlepszych aplikacji antywirusowych dostępnych obecnie na rynku, kropka. Warto zauważyć, że Kaspersky TDSSKiller nie zastępuje ochrony antywirusowej ani oprogramowania zabezpieczającego Internet. Aby zapewnić bezpieczeństwo komputera i urządzeń, należy zawsze instalować te formy oprogramowania zabezpieczającego.

CCleaner Free
Czyszczenie i optymalizacja uproszczone

DAEMON Tools Lite
Kreator obrazu ISO i nagrywarka

2007 Microsoft Office Add-in: Microsoft Save as PDF or XPS
Dodatek Microsoft Office 2007: Zapisz jako PDF lub XPS pozwala eksportować i zapisywać w formatach PDF i XPS w ośmiu programach Microsoft Office 2007. Narzędzie pozwala również na wysyłanie jako załącznik wiadomości e-mail w formacie PDF i XPS w podzbiorze tych programów (niektóre funkcje różnią się w zależności od programu). Ten plik do pobrania działa z następującymi programami pakietu Office: Microsoft Office Access 2007. Microsoft Office Excel 2007. Microsoft Office InfoPath 2007. Microsoft Office OneNote 2007. Microsoft Office PowerPoint 2007. Microsoft Office Publisher 2007. Microsoft Office Visio 2007. Microsoft Office Word 2007. Ten dodatek Microsoft Save jako PDF lub XPS do programów pakietu Microsoft Office 2007 stanowi uzupełnienie i podlega warunkom licencji na oprogramowanie systemowe Microsoft Office 2007. Wymagania systemowe: Obsługiwane systemy operacyjne; Windows Server 2003, Windows Vista, Windows XP z dodatkiem Service Pack 2.

WinRAR 32-bit
WinRAR to narzędzie do archiwizacji, które całkowicie obsługuje archiwa RAR i ZIP i jest w stanie rozpakować archiwa CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z. Konsekwentnie tworzy mniejsze archiwa niż konkurencja, oszczędzając miejsce na dysku i koszty transmisji. WinRAR oferuje graficzny interaktywny interfejs wykorzystujący mysz i menu, a także interfejs wiersza poleceń. WinRAR jest łatwiejszy w użyciu niż wiele innych archiwizatorów, dzięki specjalnemu trybowi „Wizard”, który umożliwia natychmiastowy dostęp do podstawowych funkcji archiwizacji poprzez prostą procedurę pytań i odpowiedzi. WinRAR oferuje korzyść przemysłowego szyfrowania archiwów za pomocą AES (Advanced Encryption Standard) z kluczem 128 bitów. Obsługuje pliki i archiwa o wielkości do 8 589 miliardów gigabajtów. Oferuje także możliwość tworzenia samorozpakowujących się i wielowarstwowych archiwów. Dzięki rekordom odzyskiwania i woluminom odzyskiwania możesz rekonstruować nawet fizycznie uszkodzone archiwa.

TeamViewer
Aplikacja do zdalnego pulpitu

Mozilla Thunderbird
Mozilla Thunderbird sprawia, że wysyłanie wiadomości e-mail jest bezpieczniejsze, szybsze i łatwiejsze dzięki funkcjom takim jak inteligentne filtry antyspamowe, wbudowany czytnik RSS i szybkie wyszukiwanie. Thunderbird został zaprojektowany w celu zapobiegania wirusom i zatrzymywania niechcianej poczty. Thunderbird zawiera wiadomości e-mail z zakładkami, nowe narzędzia wyszukiwania i indeksowanie, inteligentne foldery, obsługę przeglądarki Firefox, uproszczony kreator instalacji oraz niezawodne zabezpieczenia przed niechcianymi wiadomościami, w tym filtry antyphishingowe i antyspamowe. Kluczowe funkcje obejmują: E-mail z kartami. Funkcja archiwizacji podobna do tej dostępnej w Gmailu. Błyskawiczne wyszukiwanie. Inteligentne foldery. Thunderbird ma zaktualizowane narzędzia do wiadomości-śmieci, aby wyprzedzać spam, i oferuje ochronę przed phishingiem. Szukasz wersji Mac Thunderbirda? Pobierz tutaj

AnyDesk
AnyDesk to popularna aplikacja Pulpit zdalny, która wykorzystuje nowy kodek wideo, który został specjalnie zaprojektowany dla świeżo wyglądających graficznych interfejsów użytkownika. Oprogramowanie AnyDesk jest wszechstronne, bezpieczne i lekkie. Oprogramowanie wykorzystuje szyfrowanie TLS1.2, a oba końce połączenia są weryfikowane kryptograficznie. AnyDesk jest bardzo lekki i jest wciśnięty w plik 1 MB i nie wymaga żadnych uprawnień administracyjnych ani instalacji. Interfejs użytkownika AnyDesk jest naprawdę prosty i łatwy w nawigacji. Dzięki AnyDesk możesz korzystać z komputera osobistego z dowolnego miejsca. Spersonalizowany AnyDesk-ID jest kluczem do pulpitu, wraz ze wszystkimi aplikacjami, dokumentami i zdjęciami. Co najważniejsze, Twoje dane pozostają tam, gdzie są, na twardym dysku i nigdzie indziej.

Rufus
Rufus to małe narzędzie, które może formatować i tworzyć rozruchowe dyski flash USB, takie jak klucze USB lub pendrive oraz karty pamięci. Rufus jest przydatny w następujących scenariuszach: Jeśli musisz utworzyć nośnik instalacyjny USB z rozruchowych plików ISO dla systemów Windows, Linux i UEFI. Jeśli musisz pracować w systemie bez zainstalowanego systemu operacyjnego. Jeśli potrzebujesz flashować BIOS lub inne oprogramowanie z DOS-a. Jeśli chcesz uruchomić narzędzie niskiego poziomu. Rufus może współpracować z następującymi * ISO: Arch Linux, Archbang, BartPE / pebuilder, CentOS, Damn Small Linux, Fedora, FreeDOS, Gentoo, gNewSense, Hiren's Boot CD, LiveXP, Knoppix, Kubuntu, Linux Mint, NT Registry Registry Editor, OpenSUSE, Parted Magic, Slackware, Tails, Trinity Rescue Kit, Ubuntu, Ultimate Boot CD, Windows XP (SP2 lub nowszy), Windows Server 2003 R2, Windows Vista, Windows 7, Windows 8. * Ta lista nie jest wyczerpująca. Obsługiwane języki to: Bahasa Indonesia, Bahasa Malaysia, Ceština, Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Hrvatski, Italiano, Latviešu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polski, Português, Português do Brasil, Româna, Slovensky, Slovenšcina, Srpski, Suomi, Svenska i Türkçe.

GeoGebra
GeoGebra to bezpłatne narzędzie do dynamicznej matematyki dla wszystkich poziomów zaawansowanej edukacji. Aplikacja łączy geometrię, algebrę, arkusze kalkulacyjne, wykresy, statystyki i rachunek różniczkowy i pakietowy w jeden łatwy w użyciu pakiet. Użytkownicy mogą używać GeoGebra jako samodzielnego produktu lub mogą również korzystać z innych funkcji, w tym interaktywnych zasobów do nauki, nauczania i oceny dostępnych online. GeoGebra jest naprawdę dla ekspertów matematyki i jest złożoną aplikacją przeznaczoną dla użytkowników, którzy czują się komfortowo z trudną matematyką, ale ma przewagę nad innymi aplikacjami, ponieważ GeoGebra zapewnia wiele reprezentacji obiektów, które wszystkie są dynamicznie połączone. Zasadniczo chodzi o połączenie reprezentacji geometrycznych, algebraicznych i numerycznych w interaktywny sposób. Można to osiągnąć za pomocą punktów, wektorów, linii i przekrojów stożkowych. GeoGebra umożliwia bezpośrednie wprowadzanie równań i współrzędnych oraz manipulowanie nimi, umożliwiając w ten sposób wykreślanie funkcji; praca z suwakami w celu zbadania parametrów; znaleźć symboliczne pochodne; i używaj poleceń takich jak root lub sekwencja. Kluczowe funkcje obejmują: Darmowe oprogramowanie do nauki, nauczania i oceny. W pełni interaktywny, łatwy w obsłudze interfejs z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Dostęp do stale rosnącej puli zasobów. Świetny sposób, aby naprawdę zobaczyć matematykę i naukę. Dostępne w wielu językach. Możliwość dostosowania do dowolnego programu nauczania lub projektu. Używany przez miliony ludzi na całym świecie. Ogólnie rzecz biorąc, GeoGebra jest doskonałym narzędziem obejmującym wiele dziedzin matematyki. Zapewnia wiele reprezentacji dynamicznie połączonych obiektów, które obejmują arytmetykę, geometrię, algebrę i rachunek różniczkowy, a także istnieje ogromna społeczność zasobów online, która pomaga użytkownikom. GeoGebra to dynamiczna aplikacja matematyczna, która otrzymała wiele nagród za oprogramowanie edukacyjne i wspiera edukację STEM oraz innowacje w nauczaniu i uczeniu się na całym świecie.
Ostatnia aktualizacja

Norton 360 for Gamers
Bezpieczeństwo gier z funkcjami optymalizacji

VirusTotal Uploader
Kompleksowe skanowanie plików z VirusTotal Uploader

ALYac Internet Security
Kompleksowa ochrona dzięki ALYac Internet Security

VBA32 Antivirus
VBA32 Antivirus: Skuteczna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

RansomFree
Skuteczna ochrona przed ransomware

Kaspersky Rescue Disk
Niezawodne narzędzie do usuwania malware

VIPRE Internet Security
Skuteczna ochrona z VIPRE Internet Security

Webroot SecureAnywhere AntiVirus
Recenzja antywirusa Webroot SecureAnywhere

WizTree
Szybkie i efektywne narzędzie do czyszczenia dysku

Adobe Reader DC
Program zgodny z PDF

Android SDK Platform-Tools ADB
Efektywne zarządzanie z Android SDK Platform-Tools

TeamViewer
Aplikacja do zdalnego pulpitu
Najnowsza wersja
Kaspersky Internet Security 21.3.10.391
Starsze wersje
Kaspersky Internet Security 21.2.16.590
Kaspersky Internet Security 21.1.15.500
Kaspersky Internet Security 20.0.14.1085
Kaspersky Internet Security 19.0.0.1088
Kaspersky Internet Security 18.0.0.405
Kaspersky Internet Security 17.0.0.611
Kaspersky Internet Security 2016-16.0.0.614
Kaspersky Internet Security kis15.0.1.415.6878
Kaspersky Internet Security 2014-2014.0.0.4651.6400
Popularne w Programy antywirusowe

McAfee Labs Stinger

360 Total Security Free Antivirus

F-Secure AntiVirus

Microsoft Safety Scanner

ESET Internet Security

Avira Free System Speedup

Comodo Cloud Antivirus

Glarysoft Malware Hunter

ESET NOD32 AntiVirus 32-bit

BitDefender Antivirus Plus