Reklama

MAGIX Photostory dla Windows

10

MAGIX(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

MAGIX Photostory to wszechstronna platforma do edycji i poprawiania zdjęć. Edytuj zdjęcia zrobione z szeregu urządzeń, w tym smartfona, aparatu kompaktowego, aż po wysokiej klasy zdjęcia RAW DSLR i zamień je w profesjonalne zdjęcia.

Popraw kolory, oświetlenie i dodaj emocji do zdjęć dzięki podkładowi muzycznemu i efektom. Zaprezentuj swoje dzieła w pokazach slajdów, kolażach, panoramach i nie tylko!

Dodatki zawarte:
  • Prawidłowy kolor i oświetlenie
  • Menu DVD
  • Twórz panoramy, pokazy slajdów i kolaże
  • Korekta czerwonych oczu
  • Replikuj swój ulubiony obraz za pomocą dopasowania do strzału

Daj swoim albumom DVD pełne profesjonalne leczenie, dodając menu DVD i nawigację. Pakiety premium obejmują szereg funkcji edycyjnych skoncentrowanych na nagraniach VR i 360 °.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, MAGIX Photostory zapewnia kompletny i solidny pakiet narzędzi do edycji i prezentacji zdjęć. Dodatkowe funkcje VR pozwalają użytkownikowi tworzyć wirtualne światy oraz interaktywne wycieczki i pokazy slajdów w wirtualnej przestrzeni.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MAGIX Photostory, 10 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, July 10th 2018
Autor
MAGIX

https://www.magix.com

SHA-1:
ad42222d4ffe84eecf629c9d9e124732975f5260

MAGIX Photostory dla PC

10

MAGIX(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10 MAGIX Photostory. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama