Reklama

Microsoft Windows and Office ISO Download Tool

8.46

Jan Krohn(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Windows ISO Downloader to genialne narzędzie, które umożliwia pobieranie plików obrazów ISO dla wielu różnych wersji i wersji Microsoft Windows lub Microsoft Office.

Jeśli musisz wykonać czystą instalację systemu operacyjnego, Windows ISO Downloader może zaoszczędzić czas i wysiłek, szukając niezmodyfikowanego obrazu dysku.

Ponieważ Windows ISO Downloader jest aplikacją przenośną, instalacja nie jest wymagana. Wystarczy pobrać i uruchomić aplikację z dysku twardego lub z dysku flash USB. Aplikacja nie zmienia żadnych plików rejestru systemu Windows ani nie generuje żadnych dodatkowych plików ani folderów na komputerze bez Twojej zgody.

Reklama

Windows ISO Downloader ma prosty interfejs użytkownika, który jest łatwy w nawigacji. Okno główne pokazuje listę wersji Windows i Microsoft Office do wyboru. Po wybraniu preferowanego systemu operacyjnego, po prostu wybierz wydanie i język z menu rozwijanego i potwierdź swój wybór. Windows ISO Downloader pozwala następnie wybrać pomiędzy pobraniem pliku obrazu lub skopiowaniem jego linku do schowka.

Ogólnie rzecz biorąc, Windows ISO Downloader to przydatne narzędzie, które pozwala odzyskać niezmodyfikowane pliki obrazów ISO dla systemu operacyjnego Windows lub pakietu Microsoft Office za pomocą kilku kliknięć. Nie wymaga konfiguracji i jest lekki i łatwy w nawigacji.

* Uwaga. Wymagane są .NET Framework i Internet Explorer.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Microsoft Windows and Office ISO Download Tool, 8.46 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, January 28th 2019
Autor
Jan Krohn

https://www.heidoc.net

Microsoft Windows and Office ISO Download Tool

8.46

Jan Krohn(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.46 Microsoft Windows and Office ISO Download Tool. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama