Reklama

Mp3 Audio Editor dla Windows

10.0.1

MAEMedia GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Edytor audio mp3 jest bogaty w funkcje i wielokrotnie nagradzany

MP3 Audio Editor to idealne rozwiązanie do edycji i nagrywania plików dźwiękowych MP3. Jest wyposażony w szeroką gamę zaawansowanych funkcji, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości muzyki i plików dźwiękowych. Aby jak najlepiej wykorzystać ten edytor, ważne jest, aby zrozumieć, co robi i jak działa. Pierwszym krokiem do zrozumienia jest poznanie, jak wygląda typowa konfiguracja komputera biurowego lub domowego. Większość ludzi używa komputerów z co najmniej jednym monitorem do edycji dźwięku mp3.

System operacyjny Windows tworzy szereg współużytkowanych zasobów, które ułatwiają pracę na komputerze. Na przykład możliwe jest nagrywanie dźwięku bezpośrednio z mikrofonu lub miksera. Następnie za pomocą systemu Windows nagranie jest przekierowywane na dysk twardy komputera i zapisywane w pliku tymczasowym. Teraz użytkownik może użyć dowolnej dostępnej aplikacji, aby edytować, miksować i przygotowywać nagrany plik audio, a na koniec zapisać nowy plik na dysku twardym. MAEMedia GmbH oferuje różne popularne efekty dźwiękowe MP3, aby wykonać zadanie.

Możesz nagrać dowolny dźwięk przechodzący przez dowolną linię dźwięku w czasie rzeczywistym i edytować go w dowolnym miejscu i czasie. Ta funkcja przejmuje zwykły proces nagrywania i sprawia, że jest on krystalicznie czysty i zrozumiały. Możesz również użyć tego, aby profesjonalnie nagrać dowolny głos na żywo lub nagrany i odtworzyć go publiczności w dowolnym miejscu i czasie. Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o edycję nagranego materiału. Korzystaj z pełnego potencjału tej aplikacji, aby poprawić sposób tworzenia i odbierania profesjonalnego dźwięku.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Mp3 Audio Editor, 10.0.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Arabski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Japoński,
  • Holenderski,
  • Portugalski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
MAEMedia GmbH

http://www.mp3audioeditor.com

SHA-1:
6adb7a71030f416bd9a8f5b1e00de7562de04e87
Filename:
Mp3AudioEditor_CCC.exe

Mp3 Audio Editor dla PC

10.0.1

MAEMedia GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.0.1 Mp3 Audio Editor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama