Reklama

MP3 Cut dla Windows

5.5.0

Accmeware(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Poznaj oprogramowanie do cięcia plików MP3 — wykorzystaj to, co najlepsze

MP3 Cut to potężne, łatwe w użyciu oprogramowanie opracowane, aby pomóc Ci ciąć ścieżki audio na wiele bitów. Zawiera wiele potężnych opcji, jeśli chodzi o wyprowadzanie plików wynikowych, zwłaszcza jeśli chodzi o kodowanie. Chociaż jest wyposażony w kilka imponujących opcji, oprogramowanie nadal jest przeznaczone głównie dla zaawansowanych użytkowników i użytkowników po raz pierwszy.

Aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania, musisz pobrać je z Internetu. Musisz także zainstalować program na swoim komputerze, a następnie go uruchomić. Oprogramowanie umożliwia przeglądanie różnych dostępnych opcji kadrowania, przycinania i regulacji głośności na ekranie. Możesz ożywić swoją muzykę lub listy odtwarzania audio za jednym dotknięciem myszy. Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że możesz jej używać, nawet jeśli korzystasz z systemu Windows 10, ponieważ aplikacja działa dobrze w różnych systemach operacyjnych, takich jak Windows 2021, XP, a także Windows 7.

Najważniejszą dostępną opcją przycinania, przycinania i dostosowywania poziomów dźwięku jest opcja -gain level, która jest jedną z dwóch opcji dostępnych w oprogramowaniu do kontrolowania wzmocnienia różnych ścieżek. Pozwala ustawić poziom, od którego rozpocznie się cięcie. Drugim jest Korektor Ścieżek, który może być używany do równoważenia poziomów ścieżek audio. Jedyną wadą tej funkcji jest to, że może nie działać w bardzo hałaśliwym otoczeniu (ponieważ komputer może wykryć hałas i odpowiednio dostosować). Aby upewnić się, że w pełni wykorzystujesz oprogramowanie do cięcia mp3, możesz również wypróbować wersję próbną produktu, która jest dostępna bezpłatnie na jego oficjalnej stronie internetowej.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MP3 Cut, 5.5.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Accmeware

http://www.mp3-cutter-splitter.com/index.html

MP3 Cut dla PC

5.5.0

Accmeware(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.5.0 MP3 Cut. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama