Reklama

MP4 Downloader dla Windows

4.16.15

Tomabo(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

MP4 Downloader to poręczne małe narzędzie, które pozwala łatwo i łatwo pobierać i konwertować filmy z wielu witryn wideo. Ma łatwy w obsłudze interfejs i wiele opcji do ulepszenia. MP4 Downloader jest potężny, ale łatwy w użyciu i integruje się z przeglądarką internetową, dzięki czemu można pobrać dowolny film za jednym kliknięciem; podczas oglądania wybranego filmu wystarczy kliknąć przycisk Pobierz wideo w przeglądarce, a film zostanie pobrany na komputer.

MP4 Downloader może także konwertować pobrane filmy na WMV, FLV, MOV, MP3 i inne formaty, dzięki czemu można je przechowywać do późniejszego przeglądania na komputerze, urządzeniu z systemem iOS, urządzeniu z Androidem lub PSP.

KLUCZOWE CECHY OBEJMUJĄ:

  • Pobierz filmy z setek witryn wideo.
  • Przyspieszone pobieranie.
  • Pobierz filmy 4K, 2K, HD 1080p, HD 720p i HQ.
  • Obsługa przeciągania i upuszczania.
  • Pobieranie jednym kliknięciem.

Reklama

Aplikacja pozwala również wyodrębnić dźwięk z nośnika wideo i zapisać dane w formacie MP3, WAV, WMA lub AC3. Możesz także użyć jednego z gotowych ustawień dla formatów wyjściowych. Jeśli jednak nie lubisz ustawień wstępnych, możesz po prostu dostosować wyjściowe ustawienia formatu wideo / audio do swoich upodobań.

Ogólnie rzecz biorąc, MP4 Downloader działa szybko i skutecznie i może być obsługiwany przez użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest to dobre narzędzie do pobierania i konwertowania plików MP4 i można wypróbować przez 10 dni z włączonymi funkcjami premium. Powinno to wystarczyć na przetestowanie go wystarczająco, aby sprawdzić, czy potrzebujesz tego.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MP4 Downloader, 4.16.15 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, November 10th 2022
Autor
Tomabo

https://www.tomabo.com

SHA-1:
a6c512a27295550890e97c08e1a9b97ec54fc825
Filename:
mp4-downloader-setup.exe

MP4 Downloader dla PC

4.16.15

Tomabo(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.16.15 MP4 Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama