Reklama

PNG to JPG Converter dla Windows

8.0

Photoretoucher(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Konwerter PNG na JPG - Oszczędzaj czas

Konwerter PNG na JPG to bezpłatne narzędzie programowe, które konwertuje między dwoma formatami plików graficznych. Korzystając z tej konwersji online, pliki PNG można łatwo przekonwertować na JPG w łatwy i szybki sposób. Maksymalnie dwadzieścia plików o łącznej wielkości ponad 50 MB można łatwo dodać do interfejsu oprogramowania w procesie konwersji. Pliki można przeciągać i upuszczać lub po prostu przeglądać i dodawać.

Jest to proste narzędzie, które umożliwia konwersję posiadanych obrazów do żądanego formatu pliku. To wygodny i skuteczny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Po zakończeniu konwersji zdjęć możesz swobodnie zapisywać zmienione pliki obrazów w różnych folderach i serwerach. Konwerter online gwarantuje wysoką jakość obrazu i gwarantuje bezpieczny transfer zmodyfikowanych plików.

Ten internetowy konwerter plików PNG na JPG to proste i łatwe w użyciu narzędzie. Dzięki temu możesz przekonwertować pliki graficzne do formatu jpg, po prostu kopiując je jeden po drugim do oprogramowania. Wbudowany system bibliotek pozwala użytkownikowi na szybkie wyszukiwanie plików o różnych formatach. Użytkownik może zapisać zmodyfikowane pliki JPEG lub PNG w pliku zip i udostępnić je swoim znajomym.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PNG to JPG Converter, 8.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Photoretoucher
SHA-1:
d2033f0a3b91a6b0ab678bb3ccde702adc117c5c
Filename:
PNGtoJPGConverter.exe

PNG to JPG Converter dla PC

8.0

Photoretoucher(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.0 PNG to JPG Converter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama