Reklama

Canon IJ Scan Utility dla Windows

1.0.5

Canon U.S.A. Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Canon IJ Scan Utility: Wygodne narzędzie do skanowania dla urządzeń Canon

Canon IJ Scan Utility to darmowy program fotograficzny opracowany przez Canon U.S.A. Inc. Pozwala użytkownikom szybko skanować zdjęcia i dokumenty za pomocą drukarek i skanerów Canon. To narzędzie multimedialne jest oficjalnym oprogramowaniem do zarządzania obrazem, specjalnie zaprojektowanym dla urządzeń Canon. Jednak ważne jest zauważenie, że modele obsługiwanych urządzeń są ograniczone, a niektóre mogą wymagać zamiast tego wersji Lite.

Aby pobrać Canon IJ Scan Utility, możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową Canon i znaleźć swój konkretny model drukarki lub skanera. Po wybraniu systemu operacyjnego i pobraniu odpowiedniego sterownika MP, można zainstalować program. Canon IJ Scan Utility jest kompatybilny z systemami Windows 11, 10, 8.1, 8 i 7.

Podsumowując, Canon IJ Scan Utility to program przyjazny dla użytkownika, który jest dostępny do pobrania wraz ze sterownikiem urządzenia Canon. Oferuje on personalizowane ustawienia wyjściowe oraz możliwość łączenia plików. Warto jednak zauważyć, że istnieją inne narzędzia do skanowania dostępne, a także istotne jest zainstalowanie odpowiedniego sterownika dla optymalnej wydajności.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Canon IJ Scan Utility, 1.0.5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 11,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, August 11th 2023
Autor
Canon U.S.A. Inc.

https://www.usa.canon.com/internet/portal/us/home/support/contact-support/

SHA-1:
7f4cfa58cb8fc3f66bb195d4dbd884cad349a9b2
Filename:
ocrd-win-1_0_5-ea34_2.exe

Canon IJ Scan Utility dla PC

1.0.5

Canon U.S.A. Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.5 Canon IJ Scan Utility. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama