Reklama

PSA File Organizer dla Windows

PSA File Organizer v2.1

PSA Team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

PSA File Organizer to prosta aplikacja, która pomaga rozdzielać typy plików, tworzyć partie folderów, a następnie organizować określone typy plików w podfoldery.

PSA File Organizer może automatycznie tworzyć podfoldery dla każdego rodzaju potrzebnego pliku. Ponadto aplikacja jest w stanie zidentyfikować wszystkie pliki określonego formatu i wyświetlić je na liście.

PSA File Organizer ma standardowy interfejs eksploratora, który pozwala łatwo zlokalizować poszukiwane pliki, a następnie przenieść je do innych podfolderów. Po prostu wprowadź rozszerzenie pliku, którym chcesz zarządzać, takie jak WMA lub MP3, i wybierz folder, z którym chcesz pracować, a PSA File Organizer odpowiednio zorganizuje te pliki.

Reklama

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Lekki
  • Szybki lokalizator plików.
  • Automatycznie twórz foldery i przenoś pliki.
  • Pasek powiadomień użytkownika.
  • Standardowy interfejs.

Ogólnie rzecz biorąc, PSA File Organizer to prosta aplikacja, która pozwala zarządzać plikami i porządkować je w folderach i podfolderach przy użyciu określonych typów plików. Może wygenerować tyle podfolderów, ile potrzebujesz i może przenieść wszystkie twoje pliki do tych podfolderów odpowiednio w zaledwie kilku krokach. Jest również lekki i bardzo łatwy w użyciu. Więc jeśli chcesz być super zorganizowany, to PSA File Organizer może być właśnie tym, czego potrzebujesz?

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PSA File Organizer, PSA File Organizer v2.1 dla Windows
Rozmiar pliku:
441.72 kB
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, June 9th 2016
Autor
PSA Team

https://psarips.com/tools

SHA-1:
226e79c7fea1be572383429c04a3cb4d1209f545

PSA File Organizer dla PC

PSA File Organizer v2.1

PSA Team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji PSA File Organizer v2.1 PSA File Organizer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama