Reklama

MyCam dla Windows

2.5

e2eSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Menedżer mediów na komputer i skaner

MyCam zamienia Twoją kamerę internetową w aparat do zabawnych i artystycznych sesji zdjęciowych. Ta aplikacja została opracowana przez E2Esoft dla urządzeń z systemem Windows z systemem Windows 2000 lub nowszym. Dzięki MyCam możesz nagrywać filmy i robić zdjęcia bezpośrednio przy biurku. Oferuje szereg filtrów i efektów, które można zastosować do klipów i zdjęć. Aplikacja automatycznie skonfiguruje się do kamery internetowej, dzięki czemu będziesz mógł z niej korzystać natychmiast po zainstalowaniu. Jest wyposażony w przetwarzanie obrazu GPU, dzięki czemu wszystkie media są renderowane w wysokiej rozdzielczości. Dzięki MyCam możesz zapisywać wszystkie swoje zdjęcia i filmy w formacie JPG, PNG, MP4 i GIF. 

Funkcje 

Ten program umożliwia robienie zdjęć i filmów na komputerze. Wystarczy uruchomić plik wykonywalny MyCam, który połączy się z kamerą internetową urządzenia. Domyślnie aplikacja aparatu rejestruje nieprzetworzony materiał filmowy obiektu. Możesz także nagrywać obrazy bitmapowe i filmy, a następnie nakładać na nie efekty dźwiękowe. 

MyCam oferuje również szereg funkcji użytkowych, takich jak skanowanie kodu QR. Skaner przyda się, jeśli posiadasz zniżkę lub kupon w postaci kodu QR. Aplikacja przeskanuje go i przekieruje do źródła kodu. Kolejną funkcją jest możliwość transmitowania na żywo. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem transmitującym rozgrywkę, czy profesjonalistą prowadzącym połączenie konferencyjne, możesz użyć tej funkcji, aby przesłać nagranie w czasie rzeczywistym. 

Reklama

Cała zawartość przechwycona w MyCam może być zapisywane i odtwarzane w aplikacji. Wszystkimi plikami można zarządzać za pomocą funkcji tworzenia albumu. Tutaj możesz uporządkować swoje pliki MyCam. Możesz przeglądać pliki, a także wprowadzać zmiany w samym pliku. Możesz wstawić do niego różne elementy lub wyciąć rzeczy z pliku. Gdy będziesz zadowolony z pracy, zapisujesz swoje pliki na wewnętrznym dysku twardym lub przenosisz zdjęcia na urządzenie mobilne. Umożliwi to przesłanie go do sieci społecznościowej lub udostępnienie pliku znajomym, rodzinie itp. 

Podręczne narzędzie multimedialne 

MyCam jest wygodne w użyciu mieć jak możesz go używać do przechwytywania szczegółowych filmów i zdjęć. Wybór filtrów może również pomóc w ulepszaniu zdjęć, takich jak minimalizowanie odblasków i wzmacnianie kolorów. Inne funkcje, takie jak skanowanie kodów QR i przesyłanie strumieniowe na żywo, mogą okazać się przydatne dla pracowników korporacyjnych, twórców treści i kupujących zniżki.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MyCam, 2.5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows 2000,
  • Windows 2003,
  • Windows 8,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
e2eSoft

https://www.e2esoft.com/ivcam

SHA-1:
f00fcc0c7138558ad5540bd7894abb62f6982d27
Filename:
MyCam_v2.5.exe

MyCam dla PC

2.5

e2eSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.5 MyCam. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama