Reklama

Realtek High Definition Audio Vista

2.82.0.0.0

Realtek(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowe kodeki do zarządzania plikami audio

Kodek Realtek High Definition Audio Vista to jedna z najlepszych opcji zarządzania plikami audio . Ułatwia to zapisywanie plików, miksowanie ich i odtwarzanie w wysokiej jakości . To urządzenie ma kilka zalet zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów .

Funkcje Realtek High Definition Audio

Oprogramowanie Realtek High Definition Audio FREE jest przeznaczone do lepszego zarządzania plikami audio. Ta funkcja umożliwia zmianę rozmiaru pliku, miksowanie go lub słuchanie . Urządzenie jest przeznaczone do użytku z systemem Windows Vista.

Realtek High Definition Audio umożliwia pobieranie oficjalnych sterowników wysokiej jakości dźwięku. Realtek High Definition Audio to narzędzie, które pozwala bez problemu słuchać dźwięku wysokiej jakości (HD) na komputerze.

Reklama

W wielu przypadkach, ze względu na nowszy sprzęt niż obecny na komputerze, sterowniki nie są kompatybilne i nie działają poprawnie. Na przykład podczas instalowania zewnętrznego mikrofonu w komputerze komputer musi go w pełni rozpoznać, aby mógł maksymalnie wykorzystać swoje funkcje.

Po pobraniu odpowiedniego sterownika nadszedł czas, aby zainstalować go na swoim laptopie . Aby to zrobić, będziesz musiał użyć interfejsu Realtek do czystej instalacji i prawidłowego działania urządzenia, które zostało dodane do twojego komputera.

Dzięki temu sterownikowi uaktualnienie do nowego urządzenia zewnętrznego w celu aktualizacji komputera jest wygodniejsze i nie wymaga poprawiania funkcji komputera.

Praktyczną konsekwencją korzystania z tego kodeka jest to, że użytkownicy starszych urządzeń będą mogli zoptymalizować dźwięk . Oznacza to, że nie trzeba rezygnować z opcji odtwarzania plików dźwiękowych w systemie operacyjnym (OS), takim jak Windows Vista.

Należy zauważyć, że jest to aplikacja niszowa. Ta wersja nie jest teraz zgodna z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows. Jednak spełnia on potrzeby użytkowników w zakresie wysokiej jakości odtwarzania i miksowania dźwięku . To jeden z powodów, dla których to oprogramowanie nie stało się nieaktualne.

Głównym wymaganiem technicznym jest to, że urządzenie z systemem Windows Vista musi mieć wersję 32-bitową. Jeśli to możliwe, jest kompatybilny i można go używać.

Korzyści z Realtek High Definition Audio

Realtek High Definition Audio FREE to interesująca opcja dla audiofilów. Zastosowanie specjalistycznego narzędzia pozwoli na sprawne wykonywanie wielu funkcji. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na komputerze i zajmuje mniej niż 5 minut. Ten kodek ma kilka interesujących aspektów. Najważniejsze elementy to:

Wiele możliwości użycia

Kodek umożliwia kodowanie i dekodowanie dźwięków . Użytkownik może miksować dźwięki, aby generować nowe. Ponadto za pomocą tego narzędzia można odtwarzać pliki bez utraty jakości. Dlatego jest to dobra opcja do zarządzania plikami dźwiękowymi .

Technologia tego kodeka obejmuje 10 kanałów DAC i 2 niezależne wyjściowe kanały stereo. Jedną ważną cechą jest to, że zwiększa głośność pliku podczas jego odtwarzania. Te cechy systemu gwarantują wejście i wyjście dźwięku. Na koniec należy wspomnieć o kompatybilności z systemami dźwięku 3D .

Pełna kompatybilność z Microsoft

Kodek dźwięku jest w pełni kompatybilny z systemami audio Microsoft . Zastosowanie Universal Audio Architecture (UAA) pozwala na odtwarzanie i miksowanie dowolnego dźwięku bez utraty jakości. W związku z tym łatwiej jest zapisywać i pobierać pliki audio .

Darmowy

Kodek dźwiękowy można pobrać i używać bezpłatnie. W rezultacie użytkownik nie straci pieniędzy na śledzenie swoich plików. Dzisiejsi entuzjaści miksowania nie muszą wydawać pieniędzy na używanie kodeka.

Kompatybilność z Windows Vista

Funkcjonalność systemu Windows Vista jest ograniczona. Jednym z problemów dla użytkowników systemu Windows Vista lub Windows 7 jest brak specjalistycznego oprogramowania. Ten kodek ma tę zaletę, że zapewnia rozwiązanie dla osób korzystających ze starszego oprogramowania . Pełna zgodność z oboma systemami operacyjnymi w wersjach 32-bitowych.

Są użytkownicy zmuszeni do korzystania ze starego systemu operacyjnego z różnych powodów i nie mogą znaleźć sterowników . W związku z tym jest to szybki i tani sposób przedłużenia życia systemu operacyjnego.

Zastosowanie amatorskie i profesjonalne

Z tego narzędzia mogą korzystać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści dźwięku . Jego właściwości reprodukcyjne i miksujące są wysokiej jakości . Użytkownik otrzymuje wszechstronny program, który można dostosować do różnych kontekstów.

Te sterowniki audio są znaczącym uaktualnieniem w stosunku do tych, które domyślnie ma system Windows Vista. Użytkownicy, którzy chcą uzyskać dźwięk wysokiej jakości, mogą korzystać z tego produktu ze względu na gwarancje, które zapewnia. Głośność można zwiększyć nawet o 50% podczas korzystania z kodeka.

Przyjazny interfejs

Oprogramowanie ma przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs dla przeciętnego użytkownika. Ten program jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą urządzenia, które ułatwia zadania. W rezultacie łatwiej będzie osiągnąć wyznaczone cele.

Raz uruchomione oprogramowanie jest łatwe w użyciu ze względu na przyjazny interfejs użytkownika. Funkcje związane z wydajnością dźwięku są ważne zarówno na poziomie amatorskim, jak i profesjonalnym.

Wniosek

Sterownik Realtek High Definition Audio FREE jest łatwy do pobrania i ma kilka praktycznych zastosowań. To oprogramowanie zapewnia możliwość nagrywania, miksowania i odtwarzania plików audio . Łatwość użycia, jakość dźwięku i kompatybilność z innymi urządzeniami ułatwiają zadanie. Entuzjaści dźwięku i profesjonaliści nadal korzystają z tego kodeka .

Jeśli szukasz alternatywy dla tego Audio Managera , możesz wypróbować IObit Driver Booster Free , który jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku z komputera.

To bezpłatne oprogramowanie jest dobrym wyborem dla osób ze starym systemem operacyjnym, które nie chcą rezygnować z dźwięku wysokiej jakości. Jest to najbardziej zalecana opcja oszczędzania pieniędzy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Realtek High Definition Audio Vista, 2.82.0.0.0 dla Windows
Rozmiar pliku:
176.74 MB
Wymagania:
 • Windows Vista,
 • Windows 8,
 • Windows 7,
 • Windows 10
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, August 9th 2017
Autor
Realtek

https://www.realtek.com/en

SHA-1:
18404c46611cc6ddd6095d78bc4a522850afb2f6

Realtek High Definition Audio Vista

2.82.0.0.0

Realtek(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.82.0.0.0 Realtek High Definition Audio Vista. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama