Reklama

Repair Video Master dla Windows

2.65

Boilsoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Najlepszy sposób na naprawę Video Master dla Windows

Napraw wideo master to jedyne potężne narzędzie do naprawy wideo, które jest przeznaczone nie tylko do naprawy poważnie uszkodzonych gier wideo i ważnych plików osobistych, ale także do naprawy częściowo lub całkowicie uszkodzonych domowych filmów i plików. To wyjątkowe oprogramowanie do naprawy rejestru systemu Windows XP zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania zadania — za pomocą kilku kliknięć myszą i kilku kliknięć klawiatury. Czyni to, skanując system komputerowy, określając, czy działa on z błędami systemu Windows, czy nie, a następnie naprawiając wszelkie znalezione błędy. Następnie wyświetli listę znalezionych błędów i pozwoli Ci wybrać, czy je naprawić, czy nie. Następnie możesz wybrać pliki lub wideo, które chcesz przywrócić, przywracając je do pierwotnego stanu ze złego stanu, w jakim znalazł je system Windows.

Jedyną rzeczą, o którą tak naprawdę nie musisz się martwić w tym oprogramowaniu, jest fakt, że może ono powodować uszkodzenia systemu Windows i innych aplikacji podczas uruchamiania. Zrobi to, odczytując kilka ważnych plików, a następnie powodując nadpisanie kilku uszkodzonych plików. Następnie przystąpi do usuwania tych złych plików, dzięki czemu plik wideo będzie nieczytelny, dopóki go nie naprawisz. Przetestowałem to i wydaje się, że działa dobrze na większości plików wideo, które zostały uszkodzone podczas uruchamiania systemu Windows. Jeśli jednak masz dużo uszkodzonych plików Divx i XviD, może to spowodować nadpisanie przez system Windows innych ważnych plików podczas próby uruchomienia programu.

Jeśli chcesz skanować w poszukiwaniu znanych wirusów i złośliwego oprogramowania na swoim komputerze, pobierz i uruchom aplikację „Fix Video Master”. To oprogramowanie zostało zaprojektowane przez profesjonalną firmę deweloperską XoftSpyse, która stworzyła wyjątkową i potężną aplikację do usuwania wirusów, która może nie tylko usuwać znane wirusy, oprogramowanie szpiegujące i złośliwe oprogramowanie, ale także usuwa niebieski ekran, który zwykle wyświetla system Windows. Aby korzystać z tego produktu, musisz najpierw pobrać go na swój komputer, zainstalować, a następnie pozwolić, aby wykonał głębokie skanowanie na swoim komputerze. To przeskanuje cały system i naprawi wszystkie błędy, które się w nim znajdują. Warto pobrać to narzędzie, ponieważ sprawi, że Twój komputer będzie działał znacznie szybciej i niezawodnie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Repair Video Master, 2.65 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Boilsoft

http://www.boilsoft.com

SHA-1:
100c9e31431a617eb3d359211f8fa76cd9dfa390
Filename:
asf_avi_rm_wmv_repair.exe

Repair Video Master dla PC

2.65

Boilsoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.65 Repair Video Master. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama