Reklama

Rpcs3 dla Windows

0.0.14-11513

GitHub

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowy emulator gry

Gry stały się ogromną częścią społeczeństwa. Główne konsole i strony internetowe zajmują centralne miejsce w tym świecie gier. Należą do nich PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i inne. Jednak możesz nie wiedzieć, że istnieją emulatory dla tych konsol. Możesz nawet pobrać emulatory mobilne, takie jak Bluestacks.

W tym artykule przyjrzymy się jednemu z tych emulatorów. Ta konkretna, o nazwie RPCS3, emuluje PlayStation 3, która była jedną z najpopularniejszych konsol do gier na rynku. Teraz jego następcy, PlayStation 4 i 5, przyjęli ten tytuł.

Co musisz wiedzieć o RPCS3

RPCS3 umożliwia granie w gry PlayStation 3 na komputerze. Jednak program nie emuluje wszystkich gier na PlayStation 3. Strona internetowa RPCS3 informuje o tym, jakie tytuły będą odtwarzane na Twoim systemie, które z nich mają problemy, a które w ogóle nie działają. Może ci się to wydawać rozczarowujące. Niezależnie od tego, ten emulator nadal odtwarza ponad tysiąc tytułów.

Jak łatwa jest konfiguracja?

Konfiguracja RPCS3 to długi, ale prosty proces. Aby rozpocząć, pobierz jego oprogramowanie układowe. Jest to dostępne w skróconej instrukcji obsługi. Po pobraniu oprogramowania układowego załaduj gry PS3 do emulatora. 

Reklama

Ważne jest, aby przypomnieć, że będziesz musiał zakupić > tytuły PS3 przed pobraniem tego emulatora. Gry nie są zawarte w samym emulatorze. Po wybraniu niektórych opcji graficznych i skonfigurowaniu sterowania możesz zanurzyć się w rozgrywce PS3.

Nie pozwól, aby te stare tytuły się zmarnowały

Jest to wygodny i łatwy w użyciu emulator po zainstalowaniu. Jeśli chcesz ponownie zagrać w swoje ulubione gry z PS3 na swoim komputerze, nie szukaj dalej niż RPCS3. Pozytywy znacznie przeważają nad negatywami.

Najnowsze i starsze wersje programu można pobrać bezpłatnie. Wypróbuj ten ekscytujący emulator, jeśli jesteś fanem PS3 lub przynajmniej masz pod ręką kilka tytułów PS3, w które nie byłeś w stanie grać od czasu zmiany konsoli.

< a target="_blank" rel="noopener noreferrer" href="https://rpcs3.en.uptodown.com/windows/download">Pobierz RPCS3 dla Windows za darmo | Uptodown.com

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Rpcs3, 0.0.14-11513 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
GitHub

https://github.com/mobile

Rpcs3 dla PC

0.0.14-11513

GitHub

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.0.14-11513 Rpcs3. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama