Reklama

Sibelius dla Windows

6.0

Sibelius(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Oprogramowanie do notacji muzycznej Sibelius — Linux

Jeden z moich osobistych faworytów, Sibelius, również firmy Sibelius Software Limited, jest nie tylko wspaniałym programem do komponowania i wykonywania muzyki Sibeliusa, ale także dostarcza niespotykaną liczbę muzycznych „sztuczek”. Na przykład Sibelius udostępnia wiele wykresów akordów do sprawdzenia, a te wykresy często zawierają skale, o których być może nawet nie słyszałeś. Jeśli zagrasz akord, Sibelius rozpozna go po jego pojawieniu się na wykresie. Ponadto Sibelius zapewnia obszerną listę wzorców palcowania dla wszystkich typów klawiszy. Sibelius może również dostarczyć wykresy palcowania dla skal, a także trybów. To jedne z moich ulubionych funkcji, ponieważ sprawiają, że nauka Sibeliusa jest zabawą i za każdym razem uczą mnie czegoś nowego!

Oprócz Sibeliusa, innym dobrze znanym oprogramowaniem do tworzenia nut jest podstrunnica Toma van der Goesa. Oba te programy są podobne pod wieloma względami, chociaż istnieją między nimi różnice, które mogą Cię zainteresować. Sibelius i Fretboard mogą tworzyć zapisy nutowe w standardowym palcowaniu i podpisach klawiszowych, z dodatkowymi funkcjami, takimi jak akordy i wyszukiwanie trybów. Obydwa mają również możliwości nagrywania cyfrowego, które umożliwiają wydrukowanie gotowych utworów dla innych osób, jeśli chcesz.

Moje osobiste preferencje dotyczące najlepszego oprogramowania do nauki/szybkiego czytania muzyki, bez dwóch zdań, to współpraca z Sibeliusem. Używam go prawie od momentu wydania oryginalnej wersji i po raz kolejny przekroczył moje oczekiwania. Jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, a obsługa klienta zawsze była świetna. Chciałbym tylko, żeby istniała aplikacja, która działałaby równie dobrze z Linuksem, jak z Windowsem. Ale tak długo, jak nie jest to dla ciebie problemem, Sibelius będzie działał pięknie we wszystkich wersjach Linuksa.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Sibelius, 6.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Sibelius

Sibelius dla PC

6.0

Sibelius(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.0 Sibelius. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama