Reklama

simplewall dla Windows

3.3.5

Henrypp(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa aplikacja narzędziowa Windows

Konfigurowanie platformy filtrowania systemu Windows oraz decydowanie, które oprogramowanie i aplikacje są uruchamiane lub które są blokowane podczas uruchamiania, to co najmniej trudne zadanie. W tym miejscu pojawia się Simplewall, zapewniając bezproblemową i usprawnioną aplikację, która właśnie to zrobi.

Simplewall zasadniczo pozwala przypisywać niestandardowe filtry dla Twojego WFP, dzięki czemu możesz zastąpić standardowe reguły WFP oraz filtry, które są preinstalowane w systemie operacyjnym Windows i/lub urządzeniu. Można zatem stwierdzić, że Simplewall, podobnie jak inna aplikacja zabezpieczająca sieć Wireshark, daje znacznie większą kontrolę nad programami w sieci i na urządzeniu z systemem Windows.

Kompatybilność i więcej 

Simplewall jest wysoce kompatybilny z większością wersji systemu Windows. Aby uzyskać dalszą kompatybilność, Simplewall jest również dostępny w 32-bitowej i 64-bitowej formie wykonywalnej. 

Reklama

Kolejną ciekawą cechą Simplewall jest to, że może być używany w trybie w pełni przenośnym lub alternatywnie możesz zainstalować aplikację na swoim urządzeniu. Na marginesie należy pamiętać, że w przypadku niektórych działań konieczne będzie nadanie uprawnień w systemie operacyjnym Windows. 

Simplewall VS inne zapory

Simplewall działa zupełnie inaczej niż Twoja standardowa zapora sieciowa. Kiedy po raz pierwszy otworzysz tę aplikację, jest ona bezużyteczna, staje się świetnym narzędziem dopiero po uruchomieniu. Dostępne są trzy tryby: biała lista, czarna lista i tryb blokowania. 

Tryb białej listy oznacza, że żadne programy nie będą dozwolone, aby połączyć się z internetem, chyba że ręcznie umieścisz je na białej liście. Jest to również tryb domyślny Simpewall.

Tryb czarnej listy jest odwrotny w tym sensie, że po aktywacji wszystkie programy mogą się łączyć< /strong> do internetu, chyba że zostały ręcznie umieszczone na czarnej liście lub zablokowane. 

Tryb blokowania jest trybem ostatecznym i nie wymaga wyjaśnień, blokuje cały ruch bez względu na wszystko. 

Aplikacja typu premium firewall 

Simplewall oferuje użytkownikom bezproblemową i prostą ochronę firewall dla systemu Windows. Chociaż jest bardzo skuteczny, użyteczność w aplikacji może być lepsza i wymaga trochę pracy. Mając to na uwadze, nadal świetnie nadaje się do blokowania niechcianych połączeń internetowych, a także jest całkowicie darmowy i lekki. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
simplewall, 3.3.5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Henrypp

https://www.henrypp.org/

SHA-1:
a0f4182417515446c22495d26b8106cbab0a5a8c
Filename:
simplewall_v3.3.5.exe

simplewall dla PC

3.3.5

Henrypp(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.3.5 simplewall. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama