Reklama

SKyRoads dla Windows

1.0

bluemoon(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Kosmonaut - Straszna Strefa w SkyRoads

SkyRoads to gra online, w której możesz prowadzić zdalnie sterowanego obserwatora gwiazd po otwartej drodze w wirtualnej przestrzeni. Pilotuj swojego obserwatora gwiazd po wirtualnym terenie, unikając dziur i przeszkód po drodze, nie tracąc tchu ani paliwa. Ta gra ma nie tylko wiele interesujących elementów, ale także daje możliwość poznania nowych osiągnięć technologicznych, takich jak Blue Moonlight.

Blue Moonlight to najnowsze osiągnięcie technologiczne w zdalnie sterowanych grach samochodowych, które pozwala nie tylko doświadczyć emocji związanych z SkyRoads, ale także kontrolować swoją postać i czerpać korzyści z całkowitego wykorzystania tlenu. Jest to waluta w grze oparta na tlenie, która umożliwia kupowanie obiektów i funkcji na każdym poziomie. Będziesz mógł kupić sobie drogę na każdym poziomie, zbierając wystarczającą ilość komórek tlenowych lub komórek niebieskiego księżyca w trakcie gry. Za każdym razem, gdy ukończysz poziom, otrzymasz jedną komórkę Bluemoon.

Ponadto BlueMoon będzie zawierał bardzo ekscytującą zawartość, której nie znajdziesz w innych grach SkyRoads, w tym specjalne wydarzenia, takie jak Kosmonaut i Danger Zone. Włączenie tych dwóch dodatkowych etapów pomoże podnieść poprzeczkę w tej nagradzanej grze. W Kosmonaut znajdziesz sceny kaskaderskie z filmu „Gwiezdne wojny”, które są faktycznie zawarte w grze. Z drugiej strony, jeśli naprawdę chcesz stawić czoła wyzwaniom, wypróbuj nową strefę zagrożenia, która będzie wymagać przeskakiwania wyboistego terenu i niebezpiecznych robotów, które poruszają się z tą samą prędkością. Dzięki doskonałej grafice i pełnemu wyborowi samochodów i torów, SkyRoads zapowiada się na jedną z najlepszych gier do pobrania dostępnych w tym roku.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SKyRoads, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows NT
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
bluemoon
SHA-1:
0564b34d02d0618a2ccc66620334adc9236479d8
Filename:
skyroads.exe

SKyRoads dla PC

1.0

bluemoon(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 SKyRoads. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama