Reklama

Solarwinds Engineer's Toolset dla Windows

11.06

SolarWinds Worldwide, LLC.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Solarwinds Engineer's Toolset to oprogramowanie dla inżynierów sieciowych zaprojektowane przez inżynierów sieciowych. Jak każdy, kto kiedykolwiek pracował w sieci IT, może ci powiedzieć, że koszmar przestaje działać. Nawet w najlepszych dniach mogą pojawić się nowe problemy z siecią, nawet jeśli każdy pojedynczy kabel jest oznaczony i schowany za kłódką.

Im większa sieć, tym więcej może być problemów, a rozwiązywanie bardzo złożonej sieci złożonej z tysięcy urządzeń, które wydają się mieć własne zdanie, może być koszmarem. Posiadanie odpowiednich narzędzi sieciowych może pomóc Ci zmniejszyć stres związany z dniem i sprawić, że będziesz wyglądać jak prawdziwy Scotty w maszynowni.

Zestaw narzędzi dla inżyniera Solarwinds polega na upewnieniu się, że masz odpowiednie narzędzia do łatwego i skutecznego zarządzania siecią i rozwiązywania problemów, a wszystko to w jednym kompletnym i niedrogim pakiecie.

Reklama

Zestaw narzędzi inżyniera jest transformacyjny i nigdy więcej nie rozwiążesz problemów z siecią w ten sam sposób. Zawiera kolekcję zaawansowanych narzędzi do zarządzania siecią, do których można łatwo uzyskać dostęp za pośrednictwem innowacyjnego Workspace Studio, aby szybko rozwiązywać problemy bezpośrednio z pulpitu.

Dzięki Workspace Studio możesz uporządkować narzędzia w celu rozwiązania problemów związanych z rozwiązywaniem problemów, a następnie przywołać ten obszar roboczy jednym kliknięciem, gdy jest to potrzebne - oszczędzając cenny czas konfiguracji. A wspólne zarządzanie danymi uwierzytelniającymi oszczędza jeszcze więcej czasu, gdy łatwo przełączasz się między potrzebnymi narzędziami bez konieczności ponownego wprowadzania danych uwierzytelniających.

Być może największą i najlepszą cechą zestawu narzędzi inżyniera jest to, że spędzasz mniej czasu na kolanach w rozwiązywaniu problemów z kurzem, a więcej czasu bezpośrednio naprawiasz rzeczywisty problem. Zestaw narzędzi dla inżynierów polega na przywróceniu kontroli nad siecią i powstrzymaniu problemów związanych ze stresem. Dołączone narzędzia są potężnymi i oszczędzającymi czas funkcjami. Możesz wdrożyć szereg narzędzi do wykrywania sieci, w tym skaner portów, przełącznik mapowania portów i zaawansowany kalkulator podsieci.

Skróć czas rozwiązywania problemów o połowę, korzystając z Workspace Studio, które zapewnia narzędzia potrzebne w typowych sytuacjach na wyciągnięcie ręki. Monitoruj i ostrzegaj w czasie rzeczywistym o dostępności i zdrowiu sieci za pomocą narzędzi, w tym monitora interfejsu w czasie rzeczywistym, wykresu SNMP w czasie rzeczywistym, zaawansowanego obciążenia procesora i całej gamy narzędzi do monitorowania.

Jedną z najlepszych rzeczy w zestawie narzędzi Inżynierów jest to, że umieszcza wszystkie potrzebne narzędzia w jednym miejscu, a nie jako oddzielną grupę ikon i programów na pulpicie, które się ze sobą nie komunikują. Umożliwia przeprowadzenie niezawodnej diagnostyki sieci w celu rozwiązywania problemów i szybkiego rozwiązywania złożonych problemów sieciowych za pomocą narzędzi takich jak Ping Sweep, DNS Analyzer i Trace Route.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Solarwinds Engineer's Toolset, 11.06 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 98,
 • Windows Vista,
 • Windows 2003,
 • Windows 10,
 • Windows 8,
 • Windows XP,
 • Windows 2000,
 • Windows 7
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, December 8th 2017
Autor
SolarWinds Worldwide, LLC.

https://www.solarwinds.com

Solarwinds Engineer's Toolset dla PC

11.06

SolarWinds Worldwide, LLC.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 11.06 Solarwinds Engineer's Toolset. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama