Reklama

Usenet.NL dla Windows

1.30

UseNeXT(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Wyszukiwanie grup dyskusyjnych w systemie Windows XP lub Windows Vista

Usenet to protokół internetowy, który pozwala użytkownikom rozmawiać z innymi użytkownikami, a także pobierać pliki z serwisów internetowych. Może być używany do wyszukiwania i pobierania oprogramowania, wiadomości, e-booków, muzyki, filmów i wielu innych elementów. Ten rodzaj usługi wyszukiwania grup dyskusyjnych ma duży potencjał, ale wciąż ma pewne wady. Jednym z głównych problemów, jakie napotykają użytkownicy systemu Windows, jest możliwość wykonywania funkcji wyszukiwania bez połączenia z żadnym rodzajem połączenia internetowego.

Wielu dostawców usług Usenet umożliwia użytkownikom łączenie się za pomocą modemu telefonicznego lub szerokopasmowego Internetu. Jednak użytkownicy systemu Windows nie mają tej opcji. Powodem jest to, że system Windows nie obsługuje standardowej technologii NLL (Net Logging Language), której używa większość dostawców usług Usenet, aby umożliwić funkcję wyszukiwania. NLL działa poprzez przechwytywanie całego ruchu na komputerze z systemem Windows, który jest wysyłany do usługi Usenet. Ten przechwycony ruch jest następnie konwertowany do bardziej czytelnego formatu, który można przeszukiwać.

Na szczęście jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby używać Neblod i NLL. Jednym z łatwych sposobów, aby to zrobić, jest skonfigurowanie komputera tak, aby przechwytywał przychodzący do niego ruch bez konieczności korzystania z technologii NLL. Czytnik grup dyskusyjnych dla systemu Windows, który zawiera tę opcję, umożliwi bardzo łatwe przeszukiwanie grup i grup dyskusyjnych w sieci Usenet.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Usenet.NL, 1.30 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • French,
  • Italian,
  • Dutch
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
UseNeXT

https://www.usenext.com/

Usenet.NL dla PC

1.30

UseNeXT(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.30 Usenet.NL. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama