Reklama

VeraCrypt dla Windows

Varies with device

IDRIX(Darmowa)

Ocena użytkownika6

VeraCrypt to świetna aplikacja do ustanawiania i utrzymywania woluminów szyfrowanych w locie. Szyfrowanie w locie oznacza, że dane są automatycznie szyfrowane tuż przed ich zapisaniem i odszyfrowane zaraz po ich załadowaniu, bez żadnej interwencji użytkownika. Jest to bardzo bezpieczna metoda szyfrowania danych, ponieważ żadnych danych przechowywanych na zaszyfrowanym woluminie nie można odczytać (odszyfrować) bez użycia prawidłowego hasła / plików kluczy lub prawidłowych kluczy szyfrowania. Cały system plików jest zaszyfrowany (np. Nazwy plików, nazwy folderów, zawartość każdego pliku, wolne miejsce, metadane itp.), Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Łatwy w użyciu interfejs.
  • Lekki
  • Rozszerzona ochrona.

VeraCrypt to bezpłatne oprogramowanie do szyfrowania dysków oparte na TrueCrypt 7.1a. Dodaje zwiększone bezpieczeństwo algorytmom używanym do szyfrowania systemu i partycji, dzięki czemu jest odporny na nowe osiągnięcia w atakach siłowych. VeraCrypt został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić większe bezpieczeństwo danych, które chcesz zaszyfrować. Jest stosunkowo lekki i ma łatwy w użyciu interfejs.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
VeraCrypt, Varies with device dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, June 4th 2023
Autor
IDRIX

https://www.idrix.fr

VeraCrypt dla PC

Varies with device

IDRIX(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Varies with device VeraCrypt. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama