Reklama

VLC Media Player 32-bit dla Windows

3.0.16

VideoLAN.org(Darmowa)

Ocena użytkownika9

VLC Media Player to najpopularniejszy i niezawodny dostępny w wielu formatach darmowy odtwarzacz multimedialny. VLC Media Player został publicznie wydany w 2001 roku przez organizację non-profit VideoLAN Project. VLC Media Player szybko stał się bardzo popularny dzięki wszechstronnym możliwościom odtwarzania w wielu formatach. Pomagały w tym problemy ze zgodnością i kodekami, które sprawiły, że konkurencyjne odtwarzacze multimedialne, takie jak QuickTime, Windows i Real Media Player, stały się bezużyteczne dla wielu popularnych formatów plików wideo i muzycznych. Łatwy, podstawowy interfejs użytkownika i ogromna gama opcji dostosowywania wymusiły pozycję VLC Media Player na szczycie bezpłatnych odtwarzaczy multimedialnych.

Elastyczność

VLC Media Player odtwarza prawie każdy format pliku wideo lub muzycznego, jaki można znaleźć. W momencie premiery była to rewolucja w porównaniu z domyślnymi odtwarzaczami multimediów, z których większość ludzi korzystała z tego często zawieszającego się lub wyświetlanego komunikatu o błędzie „brakujących kodeków” podczas próby odtwarzania plików multimedialnych. VLC Media Player może odtwarzać MPEG, AVI, RMBV, FLV, QuickTime, WMV, MP4 i wiele innych formatów plików wideo i audio. VLC Media Player może nie tylko obsłużyć wiele różnych formatów, ale VLC Media Player może także odtwarzać częściowe lub niekompletne pliki audio i wideo, dzięki czemu możesz przejrzeć pobierane pliki przed ich zakończeniem.

Reklama

Łatwy w użyciu

Interfejs użytkownika VLC Media Player jest zdecydowanie przypadkiem funkcji nad pięknem. Podstawowy wygląd sprawia jednak, że odtwarzacz multimediów jest niezwykle łatwy w użyciu. Po prostu przeciągnij i upuść pliki, aby je odtworzyć lub otworzyć za pomocą plików i folderów, a następnie użyj klasycznych przycisków nawigacji multimedialnej, aby odtwarzać, wstrzymywać, zatrzymywać, pomijać, edytować prędkość odtwarzania, zmieniać głośność, jasność itp. Ogromna różnorodność skórek i opcji dostosowywania oznacza, że standardowy wygląd nie powinien wystarczyć, aby uniemożliwić wybranie VLC jako domyślnego odtwarzacza multimediów.

Zaawansowane opcje

Nie pozwól, aby prosty interfejs VLC Media Player Cię oszukał, w zakładkach odtwarzania, audio, wideo, narzędzi i widoków jest ogromna różnorodność opcji odtwarzacza. Możesz grać z ustawieniami synchronizacji, w tym korektorem graficznym z wieloma ustawieniami wstępnymi, nakładkami, efektami specjalnymi, efektami wideo AtmoLight, przestrzennym układem audio i dostosowywanymi ustawieniami kompresji zakresu. Możesz nawet dodawać napisy do filmów, dodając plik SRT do folderu wideo.

streszczenie

VLC Media Player to po prostu najbardziej wszechstronny, stabilny i wysokiej jakości darmowy odtwarzacz multimediów. Słusznie dominuje na rynku bezpłatnych odtwarzaczy multimedialnych od ponad 10 lat i wygląda na to, że może przez kolejne 10 lat dzięki ciągłemu rozwojowi i ulepszaniu przez VideoLAN Org.

Szukasz VLC Media Player w wersji dla komputerów Mac? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
VLC Media Player 32-bit, 3.0.16 dla Windows
Wymagania:
 • Windows Vista,
 • Windows 7,
 • Windows 10,
 • Windows XP,
 • Windows 8.1,
 • Windows 8
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, July 19th 2021
Autor
VideoLAN.org

https://www.videolan.org

SHA-1:
a51a1d258b5cbcc93916b5eeb0d530f4b3bd94df
Filename:
vlc-3.0.16-win32.exe

VLC Media Player 32-bit dla PC

3.0.16

VideoLAN.org(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0.16 VLC Media Player 32-bit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama