Reklama

dupeGuru for Mac

4.0.0

Virgil Dupras(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Próba zlokalizowania i usunięcia zduplikowanych plików w systemie może być bardzo uciążliwa. Jest to czasochłonne i powoduje wiele problemów. Na szczęście dostępne są świetne narzędzia, które pomogą Ci wykonać zadanie za Ciebie.

dupeGuru to świetne narzędzie, które zostało specjalnie zaprojektowane do lokalizowania zduplikowanych plików w systemie. Jest w stanie wyszukać zarówno nazwę pliku, jak i zawartość pliku. Skanowanie nazw plików wykorzystuje algorytm dopasowania rozmytego, który jest w stanie wykorzenić zduplikowane nazwy plików, nawet jeśli nie są dokładnie takie same lub są podobne.

Reklama

dupeGuru to poręczne małe narzędzie, które zapewnia bezpieczny i szybki sposób skanowania i usuwania dużej liczby plików, bez ręcznego skanowania i usuwania ich indywidualnie. dupeGuru pozwala również przenosić lub kopiować zduplikowane pliki w innym miejscu.

dupeGuru może nie tylko znaleźć zduplikowane pliki, ale także dobrze nadaje się do danych muzycznych. Aplikacja ma funkcję trybu Muzyka, która może skanować tagi, a następnie wyświetla dane dotyczące muzyki w oknie powielonych wyników. Specjalny tryb obrazu działa w podobny sposób.

Dzięki dostosowanemu silnikowi skanowania i protokołom bezpieczeństwa, które uniemożliwiają usuwanie plików o znaczeniu krytycznym, dupeGuru to wysokiej jakości aplikacja, którą musi mieć każdy użytkownik komputera Mac.

Obsługiwane języki to: angielski, francuski, niemiecki, chiński (uproszczony), czeski, włoski, ormiański, rosyjski, ukraiński, brazylijski, wietnamski.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
dupeGuru for Mac, 4.0.0 dla Mac
Rozmiar pliku:
7.40 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, July 20th 2016
Autor
Virgil Dupras

https://www.hardcoded.net

SHA-1:
9027c5ba4c14e121790ad136216d8202446ded3a

dupeGuru for Mac

4.0.0

Virgil Dupras(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.0 dupeGuru for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama