Reklama

Bleep for Mac

1.1.2

BitTorrent(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Bleep to zaszyfrowana usługa czatu peer-to-peer, która pozwala czerpać korzyści z posiadania usługi przesyłania wiadomości z kontem, bez konieczności tworzenia takiego konta.

Bleep pochodzi od chłopaków z BitTorrent, więc szyfrowanie jest kluczem, a usługa jest tak bezpieczna, jak to możliwe. Nie ma chmury do zhakowania, ponieważ wiadomości nigdy nie są przechowywane w chmurze, a jeśli nie chcesz rejestrować swojej rozmowy, Bleep ma tryb szeptu, który pozwala czatować z przyjaciółmi i oglądać, jak wiadomości znikają po przeczytaniu .

Bleep wyróżnia się z tłumu na wielu poziomach, ale głównie ze względu na to, jak wykorzystuje technologię komunikacji peer-to-peer. Jest bardziej prywatny niż Apple, Google, a nawet Snapchat. Podczas gdy wiele innych aplikacji czatu korzysta z szyfrowania, technika p2p zapewnia silniejszą ochronę niż inne.

Reklama

Jak wspomniano, szyfrowanie jest kluczem; urządzenia są rejestrowane w Bleep osobno. Oznacza to, że wiadomości, które widzisz, są unikalne dla twojego iPhone'a, iPada, telefonu lub tabletu z Androidem, Maca lub PC. Jeśli to nie wystarczy, aby zapewnić większą prywatność, Bleep umożliwia rejestrację bez udostępniania jakichkolwiek danych osobowych, takich jak adres e-mail, numer telefonu lub dane dotyczące Twojej lokalizacji.

Najlepszą funkcją Bleep jest jednak Szept. Jest to opcja Snapchat-esq, która usuwa wiadomości i zdjęcia 25 sekund po ich zobaczeniu. Kiedy jesteś w trybie szeptu, imię osoby, z którą rozmawiasz, jest „wyklepane”, więc nigdy nie możesz zrobić zrzutu ekranu obciążającego.

Jedynym minusem, który możemy zobaczyć Bleep, i jest niestety dość duży, jest to, że nie możesz wysyłać wiadomości wideo w aplikacji i nie możesz nawiązywać połączeń wideo. Oprócz tego, jeśli chcesz wysyłać bezpieczne wiadomości, Bleep jest świetną usługą do użycia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Bleep for Mac, 1.1.2 dla Mac
Rozmiar pliku:
10.55 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, February 29th 2016
Autor
BitTorrent

https://www.bittorrent.com

SHA-1:
1745c9a500c64ebfb21f7d27d0d6fc60dfba0146

Bleep for Mac

1.1.2

BitTorrent(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.2 Bleep for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama