Reklama

iMessage

8.0 Beta

Apple Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

iMessage to nowa usługa komunikatorów Apple, która zastąpiła iChat. Usługa została udostępniona użytkownikom z systemem OS X 10.8 Mountain Lion lub nowszym. Ta usługa pomogła Apple stworzyć bardziej płynne i wysoce zintegrowane środowisko dla użytkowników iOS. Kiedy Apple wydało wersję deweloperską systemu OS X 10.8 „Mountain Lion”, wydała również Wiadomości, które są tylko iMessage, ale dla OS X.

Jeśli zainstalujesz iMessage w swoim systemie, usługa iChat zostanie zastąpiona. Nie oznacza to jednak, że usługa iChat przestanie działać, jak zapewnia Apple. Ponadto usługa iMessage integruje się z urządzeniami iPod Touch, iPhone i iPad z systemem iOS 5 lub nowszym. W ten sposób uzyskasz lepsze wrażenia ze wszystkich urządzeń Apple.

Reklama

Możliwe jest wysyłanie nieograniczonej liczby wiadomości iMessage na wszystkie urządzenia z systemem iOS. Możesz nawet rozpocząć rozmowę na iPadzie i kontynuować ją na komputerze Mac lub odwrotnie, ponieważ wszystko jest w dużej mierze zintegrowane, w tym FaceTime. Ponadto dozwolone są tutaj również zwykłe funkcje oczekiwane w tego rodzaju usługach, takie jak wysyłanie kontaktów, lokalizacji, filmów, zdjęć i innych załączników. iMessage pozwala także łączyć się z innymi usługami czatu, takimi jak Yahoo !, Messenger, Google Talk (obecnie Hangouts), Jabber i AIM. iMessage to idealna usługa, jeśli posiadasz wiele urządzeń Apple z systemem OS X i iOS.

Jeśli chodzi o interfejs, jest elegancki i czysty z doskonałym designem. Jako sztandarowa usługa przesyłania wiadomości Apple, jest to idealny komunikator internetowy, który zapewni Ci kontakt z rodziną i przyjaciółmi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iMessage, 8.0 Beta dla Mac
Rozmiar pliku:
66.93 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 30th 2014
Autor
Apple Inc

https://www.apple.com

SHA-1:
5b7f9d976af7ec17a1263452fc644bc98fd26a9f

iMessage

8.0 Beta

Apple Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.0 Beta iMessage. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama