Reklama

Wondershare Mobile Trans for Mac

6.9.4

Wondershare(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Wondershare MobileTrans dla komputerów Mac to małe, ale przydatne narzędzie, które umożliwia przesyłanie kontaktów, wiadomości tekstowych, dzienników połączeń, kalendarza, zdjęć, muzyki, wideo i aplikacji między telefonami * iPhone, Android, Nokia (Symbian) i BlackBerry.

Wondershare MobileTrans dla komputerów Mac jest zgodny z platformami Android, iOS i Symbian. Jeśli więc zdecydujesz się na przejście z Androida na iOS, możesz również skopiować swoje dane.

Aplikacja jest łatwa w nawigacji i łatwa w użyciu; główne okno wyświetla urządzenie źródłowe i docelowe wraz z opcjami wyboru treści do przesłania. Jak tylko oba urządzenia zostaną połączone, po prostu wybierz pliki, które chcesz przenieść, i rozpocznij proces przesyłania (warto zauważyć, że wersja próbna ma pewne ograniczenia dotyczące ilości danych, które można przesłać).

Reklama

Wondershare MobileTrans na Maca ma prosty interfejs użytkownika, który ma cztery opcje do wyboru; Transfer telefonu do telefonu, wykonaj kopię zapasową telefonu, usuń stary telefon i przywróć z kopii zapasowych. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wybrać potrzebną opcję i postępować zgodnie z instrukcjami. Przejrzysty interfejs ułatwia sprawdzenie, czy telefony są podłączone, a aplikacja przeprowadzi Cię przez czynności, które możesz podjąć, takie jak włączenie trybu debugowania USB na telefonie z Androidem, zanim proces transferu zostanie zakończony.

Ogólnie rzecz biorąc, Wondershare MobileTrans na komputery Mac jest idealny, jeśli posiadasz telefon z systemem Symbian i chcesz przejść na nowoczesny system operacyjny lub jeśli chcesz przełączać się między iOS i Androidem. Jest także świetny, jeśli chcesz po prostu zabezpieczyć swoje mobilne dane na komputerze Mac.

* W przypadku transferów zi na urządzenia z systemem iOS program iTunes musi być zainstalowany na komputerze Mac

Szukasz wersji Windows Wondershare Mobile Trans na komputery Mac? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Wondershare Mobile Trans for Mac, 6.9.4 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, November 27th 2017
Autor
Wondershare

https://www.wondershare.com

Wondershare Mobile Trans for Mac

6.9.4

Wondershare(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.9.4 Wondershare Mobile Trans for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama