Reklama

Zipeg for Mac

2.9.4.1316

Zipeg(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Zipeg dla komputerów Mac to narzędzie do kompresji plików, które oferuje wygodę podglądu całego pliku przed jego rozpakowaniem. Obsługuje popularne formaty archiwizacji, takie jak ZIP, RAR, 7Z, TAR, TGZ, BZIP2, ISO, CBR, CBZ i wiele innych.

Zipeg dla komputerów Mac pozwala otwierać skompresowany plik, sortować nazwy plików w kolejności alfabetycznej, przeglądać jego zawartość i wyodrębniać z niej zawartość. Obsługuje także automatyczne wykrywanie kodowania nazw plików i umożliwia podgląd obrazów, a nie tylko różnych dokumentów. Zipeg dla komputerów Mac obsługuje ekstrakcję treści z archiwów chronionych hasłem, które są zaszyfrowane, takich jak pliki ZIP i RAR, w tym te, które zawierają wiele części. Istnieje przycisk Opcje, który pozwala wybrać plik, który aplikacja ma otworzyć domyślnie, a także miejsce, w którym chcesz umieścić plik docelowy.

Reklama

Zipeg dla komputerów Mac to świetne narzędzie do przeglądania skompresowanych plików. Ze względu na swoją funkcjonalność jest naprawdę bardzo lekki i prawie nie wykorzystuje zasobów systemowych. Ma przejrzysty interfejs, z którego mogą korzystać użytkownicy na wszystkich poziomach doświadczenia, ponieważ krzywa uczenia się jest praktycznie zerowa; po prostu zainstaluj i użyj. Jedynym minusem jest to, że Zipeg dla komputerów Mac nie może tworzyć archiwów, ale z drugiej strony nie twierdzi.

Uwaga: Zipeg wymaga Jave do działania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zipeg for Mac, 2.9.4.1316 dla Mac
Rozmiar pliku:
2.93 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, October 8th 2015
Autor
Zipeg

https://www.zipeg.com

SHA-1:
41dd26188bec1ac35d8264848506902c0eeb6d7d

Zipeg for Mac

2.9.4.1316

Zipeg(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.9.4.1316 Zipeg for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama