Reklama

Sophos Endpoint Protection Advanced

Sophos Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Sophos Endpoint Protection Advanced to kompletne internetowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które jest łatwe w instalacji, zarządzaniu i obsłudze. Zapewnia zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami i danymi dla wszystkich użytkowników, gdziekolwiek się znajdują, i jest zarządzany z jednej centralnej konsoli.

Sophos Endpoint Protection Advanced jest odpowiedni dla organizacji dowolnej wielkości i zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby chronić swoje komputery i dane przed zagrożeniami bezpieczeństwa, a także wsparcie 24/7 przez certyfikowanych ekspertów. Wykorzystuje pojedynczą, automatyczną konsolę dla systemów Windows, Mac, Linux, UNIX i zwirtualizowanych platform do wdrażania i zarządzania programami antywirusowymi, zaporą kliencką, oceną poprawek, szyfrowaniem, oceną i kontrolą punktów końcowych oraz kontrolą danych, urządzeń i aplikacji.

Skuteczna ochrona Sophos Endpoint Protection Advanced wykorzystuje szybki silnik skanowania, aby chronić użytkowników bez przeszkadzania im. Korzysta z ochrony na żywo w chmurze, aby automatycznie zatrzymać zagrożenia złośliwym oprogramowaniem i usunąć je. Małe, częste aktualizacje są automatycznie pobierane z najbliższej i najlepszej lokalizacji, aby zmniejszyć wpływ komputera i sieci przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa. Sophos Endpoint Protection Advanced skanuje również użycie procesora, dzięki czemu zużywa minimalne zasoby i nie spowalnia użytkowników.

Reklama

Zapobiegaj utracie danych Sophos Endpoint Protection Advanced chroni twoje dane i kategoryzuje poufne i osobiste informacje, aby mieć pewność, że dostęp do nich mają tylko odpowiednie osoby. Monitoruje przesyłanie wrażliwych danych i pozwala ustawić zasady kontrolujące, które urządzenia wymienne i interfejsy sieciowe mogą być używane przez ludzi. Korzystając z dostarczonych list kontrolnych aplikacji, można również łatwo zablokować instalację i używanie niepożądanych aplikacji, które mogą prowadzić do utraty danych.

Oszczędzaj czas Dzięki centralnemu systemowi sterowania i pulpitowi nawigacyjnemu Sophos Endpoint Protection Advanced pozwala szybko i łatwo skonfigurować zabezpieczenia komputera. Zapewnia łatwy w użyciu kreator instalacji, który automatycznie usuwa istniejącą ochronę antywirusową i ułatwia znalezienie komputerów i wdrożenie Sophos Endpoint Protection Advanced. Funkcja synchronizacji Active Directory pozwala nawet na automatyczną ochronę nowych użytkowników, nie zajmując Ci wcale czasu.

cennik Sophos Endpoint Protection Advanced oferuje ograniczony 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Pełny produkt można kupić za pośrednictwem specjalistycznych sprzedawców internetowych i odsprzedawców o wartości dodanej, lub możesz poprosić o wycenę bezpośrednio na stronie Sophos. Licencje można nabyć na 1, 2 lub 3 lata, a ceny różnią się znacznie w zależności od wymaganej liczby użytkowników i stosowanego sprzedawcy.

Dolna linia Sophos Endpoint Protection Advanced to kompletne internetowe rozwiązanie bezpieczeństwa dla organizacji dowolnej wielkości. Centralna konsola ułatwia zdalną instalację i zarządzanie bezpieczeństwem komputera dla wszystkich użytkowników.

W porównaniu z podobnym oprogramowaniem Sophos Endpoint Protection Advanced ma imponujące wyniki wykrywania, chociaż powoduje to spowolnienie komputera i zauważalnie spowolnienie jego działania w tle. Biorąc to pod uwagę, koszt jest stosunkowo wysoki, a niektóre inne pakiety oferują więcej przy niższym koszcie.

Zastanawiasz się, jak działa program antywirusowy? Sprawdź dzień z życia programu antywirusowego do śledzenia zagrożeń.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Sophos Endpoint Protection Advanced, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Sophos Ltd.

https://www.sophos.com

Sophos Endpoint Protection Advanced

Sophos Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Sophos Endpoint Protection Advanced. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama