Reklama

Avast Endpoint Protection Suite

Avast Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Avast Endpoint Protection Suite to rozwiązanie antywirusowe dla firm, które chroni serwery plików i stacje robocze punktów końcowych. Występuje w czterech edycjach; Avast Endpoint Protection, Avast Endpoint Protection Plus, Avast Endpoint Protection Suite i Avast Endpoint Protection Suite Plus.

Każdy z dostępnych apartamentów zapewnia różne poziomy ochrony. Avast Endpoint Protection jest dostarczany ze standardową ochroną opartą na Avast Pro Antivirus dla małych biur / sieci domowych biur do 200 komputerów, jednak nie jest odpowiedni dla serwerów.

Avast Endpoint Protection Plus zapewnia ulepszoną ochronę opartą na Avast Internet Security dla małych i średnich sieci firmowych do 200 komputerów, ponownie nie jest odpowiedni dla serwerów.

Reklama

Pakiet Avast Endpoint Protection Suite zapewnia standardową ochronę opartą na programach Avast Pro Antivirus i Avast File Server Security dla bardziej złożonych sieci firmowych, optymalnie od 5 do 1000 komputerów i / lub serwerów w dowolnej kombinacji.

Avast Endpoint Protection Suite Plus zapewnia maksymalną ochronę w oparciu o Avast Internet Security, Avast File Server Security i Avast Email Server Security. Jest to idealne rozwiązanie dla złożonych sieci firmowych dowolnej wielkości, do 1000 komputerów i / lub serwerów w dowolnej kombinacji.

Ten szczególny zestaw produktów Avast został zaprojektowany dla szeregu sieci firmowych, od małych i średnich firm aż po duże korporacje. Avast Endpoint Protection Suites zapewnia zdalne wdrażanie / zarządzanie przez Internet, alerty bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym i zaplanowane automatyczne skanowanie. Oszczędza to zarówno czas, jak i koszty tradycyjnego wdrożenia w poszczególnych punktach końcowych. Usługa zapewnia kompleksowe opcje raportowania, które zapewniają szczegółową kontrolę nad tym, jakie dane są zgłaszane i jak często.

Avast Endpoint Protection Suite ma komponent centralnego zarządzania, który występuje w dwóch wariantach: Small Office Administration; dla podstawowych sieci i administracji przedsiębiorstw; dla bardziej złożonych sieci. Administrator systemu może planować skanowanie, aktualizować aktualizacje i uruchamiać zadania poza godzinami pracy lub gdy pracownicy są poza komputerem. Wpływa to również na wydajność, ponieważ wszelkie wymagania konserwacyjne nie wpłyną na obciążenia.

Avast Endpoint Protection Suite zapewnia bezpieczeństwo punktów końcowych dzięki certyfikowanym, wielokrotnie nagradzanym silnikom antywirusowym, a serwery dzięki wielokrotnie nagradzanemu programowi Avast File Server Security, który umożliwia skanowanie całego ruchu obsługiwanego przez serwery.

Funkcje oparte na chmurze, takie jak strumieniowe przesyłanie aktualizacji bazy danych wirusów w czasie rzeczywistym i ostrzeżenia o reputacji plików, zostały zaprojektowane zarówno w celu zabezpieczenia, jak i przyspieszenia przepływu danych w firmie.

Avast Endpoint Protection Suite zapewnia także firmom ciągłe przesyłanie aktualizacji antywirusowych i wykorzystuje dane zebrane z globalnej sieci wykrywania zagrożeń Avast.

Avast Endpoint Protection Suite wykracza także poza tradycyjne produkty antywirusowe oparte na sygnaturach, wykorzystując takie narzędzia, jak Avast's Behavior Shield, która jest w stanie analizować procesy pod kątem nietypowych zachowań. W międzyczasie ataki można izolować i przechowywać w środowisku wirtualnym piaskownicy Avast.

Pakiet Avast Endpoint Protection Suite jest dostępny jako rozwiązanie lokalne i jest odpowiedni dla wszystkich nowoczesnych systemów Windows.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Avast Endpoint Protection Suite, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Avast Software

https://www.avast.com

Avast Endpoint Protection Suite

Avast Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Avast Endpoint Protection Suite. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama