Reklama

BEYBLADE BURST app

11.1.2

Hasbro Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Działa prawidłowo

Aplikacja BEYBLADE BURST to nowe wydanie firmy Hasbro, Inc., oparte na udanej japońskiej serii anime. Jest częścią linii gier walki Beyblade Metal Fusion. Ta gra Beyblade zawiera nowe areny bitewne, a także nowe bronie i umiejętności inspirowane programem telewizyjnym Beyblade Metal Fusion. Wersja na Androida została opracowana przez ikony Androida, takie jak Ice Cream Squid i Dr. Zoid.

Aplikacja BEYBLADE BURST to wymagająca gra w stylu areny dla dzieci i dorosłych. Gracze muszą pokonać wszystkich wrogów, zbierać klejnoty i inne przedmioty oraz wykorzystywać wyjątkową moc swoich najlepszych kart, aby zadawać obrażenia i pokonywać przeciwników. Po zdobyciu wystarczającej liczby punktów gracz zyskuje szansę na aktywację specjalnych ruchów mocy, które obejmują wirowanie, skakanie i lądowanie Beyblades na przeciwnikach, aby zdobyć punkty. Dodatkowo dostępne są specjalne kostiumy dla głównych bohaterów, aby jeszcze bardziej zwiększyć emocje tej ekscytującej i zabawnej gry pełnej akcji.

Jeśli chcesz pobrać tę niesamowitą bezpłatną aplikację na iPhone'a, wypróbuj poniższy link. Otrzymasz bezpośredni link do witryny dewelopera, gdzie możesz znaleźć więcej informacji o najnowszych wydaniach, a także mieć dostęp do najnowszych wiadomości. Znajdziesz tu również informacje o aplikacjach Beyblade Metal Fusion oraz o tym, jak możesz zapewnić rozrywkę swoim dzieciom podczas nauki dzięki tej fantastycznej aplikacji. I pamiętaj, że jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub problemy z urządzeniem z Androidem, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli Ci pomóc. Tymczasem ciesz się aplikacją BEYBLADE BURST!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
BEYBLADE BURST app, 11.1.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, October 26th 2023
Autor
Hasbro Inc.

https://go.hasbro.com/5p2EAHh3p

SHA-1:
5834361ebc7ac51dcf251c8fbea3073a449a1dc5
Filename:
com-hasbro-beybladesenterprise-235-65789286-51a35b5ff0a160635192dc4f32e5476b.apk

BEYBLADE BURST app

11.1.2

Hasbro Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 11.1.2 BEYBLADE BURST app. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama