Reklama

Google Chrome: Fast Secure

124.0.6367.54

google(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Google (ZA DARMO)

Google zoptymalizował swoją przeglądarkę, aby pasowała do twoich urządzeń z Androidem. Chrome Mobile zachowuje wszystkie funkcje swojego odpowiednika na komputery. Od przełącznika kart do trybu incognito, możesz teraz ulepszyć przeglądanie mobilne.

Wysoka prędkość

Ta wersja umożliwia przeglądanie stron internetowych w ich oryginalnych formatach. Nadal masz opcję przycinania interfejsu w celu zwiększenia ostrości tekstu. Pobranie aplikacji pozwoli zsynchronizować wszystkie dane z przeglądarki na komputerze. Obejmuje to pliki cookie, zakładki i historię wyszukiwania.

Google Chrome jest znany ze swojej niesamowitej prędkości. Dotyczy to wersji Androida. Możesz załadować większość stron internetowych w instancji i łatwo je udostępniać lub zapisywać. Możesz śledzić liczbę otwartych kart i przełączać się między nimi bez ponownego ładowania.

Reklama

Wersja Chrome na Androida wykorzystuje znaczną ilość pamięci, ale nie będzie stanowić większego problemu niż na PC. Twój smartfon musi zużyć pamięć RAM. Będzie wiedział, aby podzielić dostępną pamięć na każdą uruchomioną aplikację. Tak więc, jak ciężka jest przeglądarka, nadal możesz cieszyć się pełną prędkością. To jeden z powodów, dla których Chrome jest preferowanym wyborem w stosunku do przeglądarki Firefox lub Internet Explorer.

Po pobraniu możesz zsynchronizować konto Google z telefonem. Zapewnia to dostęp do przypiętych stron internetowych, zakładek i historii wyszukiwania. Czasami nie przesyła zapisanych haseł ani danych autouzupełniania. Jeśli używasz starszej wersji Androida, musisz ponownie wprowadzić swoje prywatne informacje.

Jedną z najwygodniejszych funkcji Chrome jest przycisk wyszukiwania głosowego. Możesz wypowiadać słowa kluczowe lub wyrażenia w telefonie i uzyskiwać szybkie wyniki bez ruszania palcem. Co jeszcze lepsze, wypowiadane słowa są zapisywane w historii wyszukiwania.

Ze względów bezpieczeństwa Google Chrome wcale nie przewyższa innych przeglądarek, takich jak Firefox czy IE. Istnieje opcja „nie śledź”, która powstrzymuje strony internetowe przed monitorowaniem twoich działań. Ta funkcja jest co najmniej wątpliwa, ponieważ nie powstrzymuje Google przed całkowitym śledzeniem cię. Większość tematów związanych z odwiedzanymi witrynami, „nie śledź” lub w inny sposób, i tak trafi do Twojego kanału Google.

Chrome doświadczenie

Chrome umożliwia szybkie przeglądanie, synchronizację konta Google i mnóstwo innych rozszerzeń. Zużywa dużą ilość pamięci RAM, ale z dobrych powodów. Firefox wykorzystuje tyle pamięci w swoich nowych wersjach dzięki dodanym funkcjom, które pasują do wszechstronności Chrome. Jeśli używasz już tych przeglądarek i nie jesteś zadowolony z szybkości, rozważ zmianę.

Prywatność jest często przeszkodą dla większości ludzi. Chociaż tryb incognito zapewnia bezpieczeństwo podczas przeglądania, nie ochroni Cię przed usługodawcą internetowym lub rządowym. Jeśli potrzebujesz dodatkowej prywatności w trybie online, spróbuj użyć przeglądarek VPN, takich jak TunnelBear.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Google Chrome: Fast Secure, 124.0.6367.54 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 17th 2024
Autor
google

https://policies.google.com/privacy

SHA-1:
ba677f4b8c4a87dd5ff6d7a8a92afee8f697760b
Filename:
com-android-chrome-636705420-67444384-6a761fcbf9a793b8fcf8fc49bacdfc14.apk

Google Chrome: Fast Secure

124.0.6367.54

google(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 124.0.6367.54 Google Chrome: Fast Secure. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama