Reklama

Mech Arena dla Android

3.150.01

Plarium Global Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra bitewna robotów!

Mech Arena to darmowa strzelanka bitewna z botami firmy Plarium. Konkurencyjne i kooperacyjne strzelanki dla wielu graczy są niezwykle atrakcyjne dla graczy mobilnych, tym bardziej, gdy dodasz do tego elementy mechaniczne. Możesz użyć różnych mechów, aby przebić się przez różne etapy areny sportowej i odnieść zwycięstwo. 

Kilka tytułów na Androida wykorzystuje elementy mechaniczne jako podstawową broń gracza. Jeśli szukasz czegoś podobnego do Mech Arena z nieco mniejszym rozmiarem pobierania, wypróbuj War Robots Multiplayer Battles. War Machines: gra armii pancernej i Tank Heroes - gry czołgowe może być bardziej w twoim guście, jeśli wolisz mechaniczne jednostki na kołach.

Zbuduj swojego mecha

Mech Arena ma imponujący wybór mechanicznych bytów, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony oraz preferowane style gry. Uzupełnij swojego mecha bronią i amunicją z obszernej listy broni o dużej skuteczności. Zbuduj idealny czołg do przebijania się przez wrogów lub stwórz wojownika nastawionego na umiejętności i strategię. 

Połącz siły

Weź udział w samodzielnym zgrupowaniu i marzeniu zespół mechów na każdą okazję. Możesz stać się mistrzem strategii, prowadząc swój zespół do bitwy. Możesz wybierać spośród różnych mechów, z których każdy został zbudowany w określonym celu, i wykorzystać ich pełny potencjał na tej w pełni obciążonej mechanicznej arenie bitewnej.

Czołg

Czołgi są mocne, mocne i powolne. Te mechy są zbudowane tak, aby były największymi bytami w okolicy i niosą najcięższą broń. Najlepiej nadaje się do obrony nieprzeniknionej lub silnie destrukcyjnej ofensywy, czołgi mają dużo energii, ale nie są dobre w ściganiu celów.

Atakujący

Atakujący to wszechstronne byty z doskonałą równowagą między obroną i atakiem strategiami. Mają one największą pojemność energetyczną w grze, co pozwala im wyposażyć się w potężniejszą broń. Mimo że brakuje im wytrzymałości czołgów, atakujący dobrze nadają się zarówno do ataku, jak i obrony. 

Zwiadowca

Zwiadowcy to mechy zwiadowcze najlepiej nadaje się do tagowania celów i eksploracji. Skauci są również pomocni w przekazywaniu informacji członkom zespołu. Zwiadowcy nie mają zbyt wiele siły ognia, ale są wystarczająco zwinni, aby prześlizgnąć się przez większość obrony. 

Wsparcie

Mechy wsparcia to najbardziej zróżnicowana klasa mechanicznych jednostek w grze. Te efekty funkcji mogą leczyć członków drużyny i zastawiać pułapki, które mogą uszkodzić lub nawet tymczasowo unieruchomić wrogie jednostki. 

Bitwy z botami w podróży

Mech Arena to świetny symulator walki robotów, jeśli lubisz krótkie sesje i ciasne przestrzenie. Areny są mniejsze niż w innych grach i zawierają więcej akcji napędzanych adrenaliną. Możesz cieszyć się czterem różnymi trybami gry w tej dostępnej mobilnej strzelance typu pick-up-and-play dla wszystkich grup wiekowych.

Techniczne

Tytuł:
Mech Arena, 3.150.01 dla Android
Wymagania:
Język:
Angielski
Dostępne języki:
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, July 7th 2024
Autor
Plarium Global Ltd

http://plarium.com

Mech Arena dla Android

3.150.01

Plarium Global Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.150.01 Mech Arena. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama