Reklama

PUBG Mobile

3.2.0

Tencent Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Gry Tencent (bezpłatne)

Tencent wprowadza jedną ze swoich najpopularniejszych strzelanek na urządzenia mobilne. Gracze otrzymują uproszczone sterowanie, zaktualizowaną grafikę i obsługę gamepada.

Przeżyj battle-royale

Ta gra ma oddzielny serwer - nie spotkasz żadnych graczy na PC online. Ma to sens, ponieważ sterowanie w telefonie jest nieco trudniejsze. Akcje i inne ruchy są teraz oparte na gestach. Ponadto niektóre mechanizmy, które były ręczne na PC, stały się automatyczne w Androidzie.

W przeciwieństwie do wersji na PC w pierwszym wydaniu, PUBG mobile ma mniej błędów. Nie oznacza to, że gra jest wolna od opóźnień. Ze względu na tak dużą bazę graczy, spadki klatek i zacinanie są częścią rozgrywki. Zmieniając niektóre ustawienia telefonu, możesz mieć niższy współczynnik rozłączania.

Reklama

Sam plik ma rozmiar od 2 do 4 GB, ale zmieni się to w miarę pojawiania się aktualizacji. Upewnij się, że masz co najmniej 20% wolnego miejsca na swoim urządzeniu, jeśli planujesz grać poza casual. Aby uzyskać optymalne wrażenia, potrzebujesz Androida 9.0, ale każda inna wersja może uruchomić grę.

Istnieją również poprawki graficzne, które umożliwiają grę w niższej rozdzielczości, jeśli masz starszy telefon. Niższe ustawienia w nowszych modelach mogą również zapewnić mniejsze opóźnienie.

Zabij, aby wygrać

PubG mobile zapewnia to, czego oczekują gracze na komputerach PC w zakresie rozgrywki. Złożoność i grafika pozostają wybitnymi cechami. Chociaż częste aktualizacje są świetne, zmuszają również do aktualizacji systemu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PUBG Mobile, 3.2.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Tencent Games

http://ludosuperstar.com/m/d/index.html

SHA-1:
f98fb7f8127bb207d2683dac217e224e5c2a2f1d
Filename:
com-tencent-ig-18725-67583264-7b837e8c4b13149b8f7926ae63047c8a.apk

Dostępne również na innych platformach

PUBG Mobile

3.2.0

Tencent Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.2.0 PUBG Mobile. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama