Reklama

YoYo - Voice Chat Room Audio Chat Ludo Games dla Android

3.7.5

YoYo Team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

YoYo - Czat audio w pokoju rozmów głosowych

YoYo - Voice Chat Room to nowa i innowacyjna aplikacja do obsługi sieci społecznościowych i rozmów głosowych, która pozwala Tobie i Twoim znajomym tworzyć, przesyłać i zarządzać własnymi wirtualnymi pokojami YoYo. Możesz także grać i rywalizować z innymi graczami YoYo. Jest to darmowy i open-source projekt oparty na popularnym i odnoszącym sukcesy silniku czatu YoYo autorstwa YoYo Team, który jest aplikacją PHP/HTML5. Zespół YoYo używa języka Omen na swojej platformie, a zespół YoYo jest odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój aplikacji wraz z jej różnymi funkcjami.

Główną cechą tej nowej aplikacji do czatu są opcje dostosowywania YoYo, które pozwalają wybrać własny awatar, imię, wiadomości głosowe i inne. YoYo - Voice Chat Room można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play, więc możesz przetestować kompatybilność aplikacji, pobierając ją za darmo. YoYo - Voice Chat Room ma wiele ekscytujących funkcji, takich jak: nagrywanie głosu, dopasowanie głosu, losowo generowane czaty głosowe i wiele innych. Jest to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala Tobie i Twoim znajomym bawić się na czacie online.

YoYo - Voice Chat Room to wyjątkowa gra online, która oferuje rywalizację o wysokie wyniki wśród urządzeń z systemem Android. Aby wziąć udział, musisz mieć urządzenie z systemem Android z zainstalowanym Jelly Bean i odwiedzić oficjalną stronę aplikacji Sklepu Google Play, aby pobrać grę. Po pobraniu gra zainstaluje się i będziesz gotowy do rozpoczęcia gry. Gra YoYo obsługuje większość głównych przeglądarek, w tym Chrome, Safari, Firefox, Explorer i Opera. Jeśli chcesz rywalizować z innymi graczami, możesz skorzystać z funkcji Usług gier Google Play lub zalogować się przy użyciu swojego konta Google. Interfejs gry jest bardzo przyjazny dla użytkownika i pozwala na zawieranie znajomości i rywalizację z innymi graczami YoYo.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
YoYo - Voice Chat Room Audio Chat Ludo Games, 3.7.5 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, April 29th 2024
Autor
YoYo Team

https://yo-app.co

YoYo - Voice Chat Room Audio Chat Ludo Games dla Android

3.7.5

YoYo Team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.7.5 YoYo - Voice Chat Room Audio Chat Ludo Games. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama