Reklama

Adobe Dreamweaver CC

2019

Adobe(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Referencje dla twórców stron internetowych

Adobe Dreamweaver to internetowe narzędzie programistyczne opracowane przez Adobe Inc. Jest to zintegrowane środowisko programistyczne lub IDE, które umożliwia pisanie kodu oraz przeglądanie zmian interfejsu bezpośrednio z aplikacji. Duża gama obsługiwanych języków sprawia, że Dreamweaver jest bardzo wszechstronnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, które może zaspokoić potrzeby użytkowników. Dzięki potężnym aktualizacjom frontendu w czasie rzeczywistym Dreamweaver kodowanie jest szybsze i prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Reklama

Dostępność

Program Adobe Dreamweaver jest dostępny dla systemów Windows i macOS X. Instalacja w systemie Windows wymaga co najmniej 2 GB pamięci RAM i przestrzeni dyskowej, a także systemów Windows 7 lub nowszych. Jako aplikacja oparta na chmurze program Adobe Dreamweaver wymaga stabilnego połączenia z Internetem, aby działać poprawnie. Na szczęście instalacja Dreamweaver jest prostym procesem. Do uruchomienia aplikacji nie są wymagane żadne dodatkowe aplikacje innych firm. Po pobraniu pliku instalatora wystarczy go uruchomić, a aplikacja zainstaluje się samodzielnie.

Funkcje i języki kodowania

Najlepszą funkcją Adobe Dreamweaver jest niewątpliwie wspomniana funkcja podglądu na żywo. Dzięki temu wszelkie aktualizacje kodu użytkownika będą natychmiast przeglądane, więc programiści nie będą musieli zgadywać, co zmiany w kodzie robią w aktywnej witrynie. Jednak nie jest to jedyna funkcja, która sprawia, że Dreamweaver jest pierwszym narzędziem do tworzenia stron internetowych /

Kolejną jego kluczową cechą jest wyróżnianie składni. Ta funkcja wyświetla język znaczników różnymi czcionkami i kolorami w zależności od ich typu i kategorii. Pozwala to użytkownikom szybko zidentyfikować kategorie każdego elementu ich kodu, ułatwiając im wykrywanie problemów w przypadku wystąpienia problemów. Dreamweaver jest również wyposażony w funkcje podpowiedzi i uzupełniania kodu. Ta funkcja pozwala użytkownikom szybko wstawiać kod i tagi, skracając czas potrzebny na pisanie i możliwość literówek w ramach podstawowej składni kodu.

Adobe Dreamweaver obsługuje szeroki wybór skryptów i języków, ale niektóre funkcje nie są dostępne dla wszystkich z nich. Podświetlanie składni jest obsługiwane w takich językach, jak HTML, Visual Basic, CSS, XML, PHP, Java, JavaScript i inne. Podpowiedzi do kodu są jednak dostępne tylko dla HTML, CSS, JavaScript i PHP.

Obsługa aplikacji zewnętrznych

Często zdarza się, że projektanci stron internetowych tworzą swoje projekty w Photoshopie lub innych edytorach obrazów. Jednak aby stworzyć strony internetowe, nadal będą musieli tłumaczyć swoje projekty na kod. Dreamweaver ma niesamowitą funkcję wyodrębniania, która może automatycznie tworzyć kod z plików PSD. Dzięki tej niesamowitej funkcji programiści nie będą musieli męczyć się z tworzeniem od podstaw kodu do projektowania stron internetowych. Zamiast tego Dreamweaver wykona za nich całą pracę nóg.

Dreamweaver obsługuje także różne rozszerzenia, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dostępny. Niektóre rozszerzenia oferują wstępnie przygotowane układy CSS, narzędzia eCommerce, narzędzia palety kolorów i wiele innych. Dzięki tym wtyczkom Dreamweaver może zapewnić użytkownikom znacznie większą wszechstronność i elastyczność podczas tworzenia ich stron internetowych.

Wymarzone narzędzie do kodowania

Adobe Dreamweaver ma wszystkie podstawowe narzędzia, których programista internetowy potrzebuje do zaprojektowania i opracowania strony internetowej. Podgląd na żywo pozwala im kodować i wyświetlać podgląd końcowej witryny bez marnowania czasu na przełączanie aplikacji. Dodaj integrację z programem Photoshop, a Dreamweaver z pewnością sprawi, że Twoje marzenia o tworzeniu stron internetowych staną się rzeczywistością.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Adobe Dreamweaver CC, 2019 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows 10,
 • Windows 8,
 • Windows 8.1
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Dutch,
 • Portuguese,
 • Russian
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Adobe

https://www.adobe.com/

SHA-1:
18654dbced5780efd9424a2e86ac9f2c30f37cf8

Adobe Dreamweaver CC

2019

Adobe(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2019 Adobe Dreamweaver CC. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama