Reklama

Any Player : Video & Audio dla Windows

1.0

Mahmood Pakbaz(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Dowolny odtwarzacz: Odtwarzacz wideo i audio dla systemu Windows 10

Any Player to odtwarzacz multimedialny obsługujący szeroki zakres formatów wideo i audio. Może być używany jako samodzielna aplikacja lub jako wtyczka do innych odtwarzaczy multimedialnych. To darmowe oprogramowanie pozwala użytkownikom na podgląd i odtwarzanie różnych typów plików, w tym MP3 i WMA. Dodatkowo, oferuje możliwość konwersji plików audio i wideo. Any Player jest kompatybilny z systemem Windows 10 i oferuje wysokiej jakości streaming oraz przechowywanie do 40 filmów HD w chmurze. Obsługuje również filmy 360-stopniowe i pozwala użytkownikom oglądać filmy z YouTube w różnych formatach. Any Player to aplikacja wieloplatformowa dostępna dla systemów Windows, Mac, Android, iOS i więcej. Posiada napisy w wielu językach, opcje zabezpieczenia hasłem i obsługuje podwójne monitory.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Any Player : Video & Audio, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 11
Język:
Angielski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Thursday, October 26th 2023
Autor
Mahmood Pakbaz

https://windows.playes.net/developer/5498

Any Player : Video & Audio dla PC

1.0

Mahmood Pakbaz(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Any Player : Video & Audio. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama