Reklama

AOL Shield Browser

1.0

AOL(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

AOL (bezpłatny)

AOL Shield Browser to przeglądarka oparta na chromie, która chroni przed wieloma sztuczkami, których hakerzy internetowi używają do kradzieży informacji.

Korzystanie z przeglądarki

Korzystając z tego programu, zauważysz, że jest niesamowicie podobny do Google Chrome. Każdy, kto zna łatwość obsługi Chrome, może oczekiwać tego samego z AOL. Ponadto ta aplikacja jest kompatybilna z większością rozszerzeń, co ułatwia przełączanie się na nią.

Reklama

Bezpieczeństwo w najlepszym wydaniu

Anti-keylogging to pierwsza oferowana ochrona bezpieczeństwa. Ta funkcja szyfruje wszystkie wpisywane słowa, chroniąc cię przed hakerami kradnącymi twoje informacje. Ochrona Screengrab chroni hakerów przed zdalnym oglądaniem przeglądarki i kradzieżą zrzutów ekranu. Wreszcie, wszelkie witryny oszukańcze nie będą mogły ładować się, wykluczając wszelkie potencjalne ryzyko.

Instalacja

Proces instalacji był bardzo łatwy dla AOL Shield. Nie obciąży większości urządzeń, co sprawia, że jest to świetna opcja. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest próba uczynienia się domyślnym przeglądarką internetową. Jeśli chcesz go wypróbować, pamiętaj o tym podczas instalacji.

Stoi czy nie

Jest to zdecydowanie przeglądarka, którą powinieneś rozważyć. Jeśli lubisz Chrome, ale chciałbyś mieć więcej wbudowanych zabezpieczeń, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AOL Shield Browser, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
AOL

https://aol.com/

SHA-1:
da06edc048fb303eaadb747895410189077486c7

AOL Shield Browser

1.0

AOL(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 AOL Shield Browser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama