Reklama

Area Volume and Weight Calculator dla Windows

1.0

Lemosoft Design Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Użyj kalkulatorów wagi i powierzchni systemu Windows

Kalkulator powierzchni, objętości i balansu to doskonałe narzędzie do tworzenia i monitorowania dokładnej równowagi o dowolnym kształcie. Obsługuje prawie wszystkie funkcje matematyczne, takie jak Fibonacci, Expensive Formula, potęgi dwójki, kalkulator Fibonacciego, ramki sześcienne, wierzchołki sześcienne, logarytm itp. Wyświetla wyniki w postaci tekstu, obrazu lub wykresu. Ta aplikacja jest dostępna w systemie Microsoft Windows i może być używana w systemie komputerowym, takim jak Microsoft Windows 95, XP, Window 7, Vista itp.,

Główne okno tej aplikacji wyświetla widok 3D danych wejściowych i pobiera objętość, wagę i powierzchnię z dwóch powszechnie znanych systemów - Lemosoft Design Studio i NetYard Measure, które są najlepszymi dostępnymi do tego programami. Po uzyskaniu danych kolejnym krokiem jest wybór żądanego pomiaru. Kalkulator powierzchni, objętości i balansu pobiera objętość, wagę i powierzchnię z wybranego kształtu. Wybrany kształt jest automatycznie dzielony na cztery części.

Ostateczny wynik jest zwykle wyświetlany jako procent całkowitej masy (wagi) i jest mierzony w funtach. Zastosowana formuła to formuła Fibonacciego. Kalkulator powierzchni, objętości i balansu wyświetla następujące dane - stosunek powierzchni całkowitej do masy, masa całkowita do powierzchni, waga podzielona przez wagę itp. Waga netto dodana do masy całkowitej powierzchni widoczna jest w ostatniej kolumnie wykresu . Niektóre przykłady powszechnie używanych jednostek miary to funty (LB), kilogramy (kg) itp.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Area Volume and Weight Calculator, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows XP,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Lemosoft Design Studio
SHA-1:
82ef47699fd940b976224e8bf56367c9dd07e454
Filename:
AreaVolWtsetup.rar

Area Volume and Weight Calculator dla PC

1.0

Lemosoft Design Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Area Volume and Weight Calculator. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama