Reklama

Beaker Browser dla Windows

0.8.0.2

Beaker(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Zlewka (za darmo)

Istnieje wiele przeglądarek, ale Beaker stworzył ten program w taki sposób, abyś mógł udostępnić wszystko, nad czym pracujesz, bezpośrednio temu, komu wybierzesz. Działa na zasadzie peer-to-peer, zwracając użytkownikowi moc sieci.

Unikalna wizja

Unikalna implementacja Beaker zapewnia inny sposób korzystania z Internetu. Możesz pracować w trybie offline ze swojego komputera za pomocą witryn peer-to-peer (P2P). Chociaż posiada wszystkie funkcje standardowej przeglądarki internetowej, oparł system na DAT zamiast HTTP.

Przeglądanie peer to peer

Dla osób zainteresowanych bezpośrednim udostępnianiem plików i tworzeniem osobistych stron internetowych; ta strona jest dobrą opcją. Każda strona jest rozsiana jak torrent. Użytkownicy wspierają stronę internetową, tworząc udostępnioną sieć offline. Dlatego stanowi podstawę do personalizacji Internetu poprzez udostępnianie wszystkich danych.

Reklama

Stroma krzywa uczenia się

Nie ma dużego wsparcia dla oprogramowania dostępnego poza żargonowymi sekcjami Internetu. Pomysł nie rozkwitł jeszcze całkiem tak, jak chce, ale istnieje kultowa obserwacja i różnorodne narzędzia, z których możesz skorzystać, aby lepiej zrozumieć tę przeglądarkę.

Zaprojektowany dla osób znających się na technologii

Beaker Browser jest zdecydowanie wyjątkowy i warty wypróbowania dla każdego programisty. Działa dobrze w udostępnianiu plików. Jednak dla każdego, kto nie rozumie dobrze komputerów, może zająć trochę czasu i nie jest właściwym miejscem do rozpoczęcia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Beaker Browser, 0.8.0.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Beaker

https://beakerbrowser.com/

SHA-1:
ae0aaa9c8c8665aab09a088ca5cbe42e148ef358

Beaker Browser dla PC

0.8.0.2

Beaker(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.8.0.2 Beaker Browser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama