Reklama

CheckDrive dla Windows

2022.4

Ascora GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Niestety, system operacyjny Windows nie jest obecnie najbardziej stabilny na rynku, a jeśli kiedykolwiek miałeś awarię systemu, wiesz, jaki to może być ból.

To dobra robota, jest kilka narzędzi, które mogą pomóc. Weźmy na przykład CheckDrive. CheckDrive zapewnia łatwy sposób sprawdzenia dysków twardych pod kątem błędów wynikających z awarii systemu lub gdy komputer został wyłączony bez prawidłowego zamknięcia systemu Windows.

Aplikacja jest w stanie wykryć bieżący stan fragmentacji dysku twardego i wyświetla informacje o ilości nadmiarowych danych na dysku. Ponadto CheckDrive wyświetla dane SMART i oblicza z nich stan zdrowia.

Reklama

Masz również opcję wizualizacji wykorzystania dysków twardych za pomocą modułu „FolderVisualizer”. Dzięki temu możesz analizować swój dysk i dokładnie zobaczyć, które pliki i foldery wymagają najwięcej miejsca na dysku. Jest w stanie tworzyć listy 100 najlepszych plików, które zajmują najwięcej miejsca, a także statystyki i wykresy dotyczące różnych typów plików na dysku.

Ogólnie rzecz biorąc, CheckDrive jest bardzo przydatnym narzędziem w twoim systemie. Jest lekki, łatwy w użyciu i pozostawia niewiele miejsca. Jeśli jesteś gotowy na zakup wersji Plus, zyskujesz również dostęp do funkcji automatycznego sprawdzania, która pozwala regularnie sprawdzać dyski twarde w odstępach czasu skonfigurowanych w harmonogramie zadań.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CheckDrive, 2022.4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, December 18th 2018
Autor
Ascora GmbH

https://www.abelssoft.de

SHA-1:
62029ca1489641b1d6cf74ad1c6220e41f1576ed

CheckDrive dla PC

2022.4

Ascora GmbH(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2022.4 CheckDrive. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama