Reklama

DreamPlan Home Design Software dla Windows

8.39

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

DreamPlan to przyjazna dla użytkownika aplikacja, która w kilku krokach daje naprawdę dobry sposób na stworzenie trójwymiarowego planu projektu.

Ma prosty, w pełni wyposażony interfejs, który zawiera kilka różnych kart odpowiadających różnym operacjom, które możesz wykonać; „Budynek”, „Na zewnątrz”, „Wnętrze” i „Architektura krajobrazu”.

W sekcji „Budynek” zaczynasz tworzyć plan. Tutaj możesz dodać ściany wewnętrzne i zewnętrzne oraz drzwi i okna według własnego uznania. W sekcji „Wnętrze” możesz dodawać i ustawiać różne meble, takie jak krzesła, stoły, sofy lub łóżka. Nie tylko, ale możesz również dodać urządzenia i elektronikę, elementy oświetleniowe i hydrauliczne oraz inne elementy dekoracyjne, takie jak kominki, rolety i lustra.

Reklama

KLUCZOWE CECHY OBEJMUJĄ:

  • Projektowanie domu i planu piętra: przełączaj między trybami widoku 3D, 2D i planu.
  • Projektowanie krajobrazu i ogrodu: buduj teren terenów zieleni na zewnątrz.
  • Projektowanie wnętrz i pokoi: dodaj meble, wyposażenie, urządzenia i inne dekoracje.
  • Przebudowa, dodatki i przeprojektowanie: twórz ściany, wiele kondygnacji, pokładów i dachów.

W sekcji „Na zewnątrz” możesz dodać „Rośliny” (drzewa lub kwiaty), elementy „Oświetlenie”, „Ścieżki”, „Meble” i inne „Akcesoria”. W podobny sposób, z sekcji „Kształtowanie krajobrazu”, możesz podnieść lub obniżyć poziom gruntu w preferowanym promieniu i o wielkości zdefiniowanej przez użytkownika.

Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku bezpłatnej aplikacji CAD DreamPlan wykonuje naprawdę dobrą robotę, pomagając w wizualizacji wyglądu zaprojektowanego projektu. Ma łatwy w użyciu interfejs, którym mogą posługiwać się zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy, i ma stosunkowo niewielką powierzchnię.

Szukasz wersji DreamPlan na komputer Mac? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DreamPlan Home Design Software, 8.39 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 11,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, August 21st 2023
Autor
NCH Software

http://www.nch.com.au/recordpad/index.html

SHA-1:
cfc34c631d792ce704ce0de0155f04a225931d70
Filename:
designpsetup.exe

DreamPlan Home Design Software dla PC

8.39

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.39 DreamPlan Home Design Software. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama