Reklama

Easy Cut Studio dla Windows

5.016

Easy Cut Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Easy Cut Studio to wydajna i elastyczna aplikacja do tworzenia znaków i cięcia winylu dla systemu Windows, która umożliwia wycinanie dowolnego obrazu SVG, naklejek, naklejek, znaków i dowolnego projektu za pomocą elektronicznego plotera tnącego.

Easy Cut Studio współpracuje z zainstalowanymi czcionkami TrueType i OpenType oraz Dingbat / Wingding. Oprogramowanie jest w stanie importować różne formaty plików, ale zapewnia również pełny zestaw narzędzi do rysowania i edycji, aby tworzyć własne projekty do cięcia.

Easy Cut Studio ma wiele zaawansowanych funkcji ułatwiających cięcie z intuicyjną łatwością, takich jak wycinanie konturów, drukowanie i wycinanie, tworzenie szablonów rhinestone, konwertowanie obrazów rastrowych (w tym BMP, PNG, GIF, JPG itp.) Na SVG w celu cięcia, spawania kształty razem, twórz siatki, Dopasuj obiekty / tekst do ścieżki, podgląd wycinania laserowego, nieograniczone cofanie / ponawianie, praca z warstwami itp.

Easy Cut Studio obsługuje szeroką gamę maszyn do cięcia winylu (plotery, krajarki winylowe), w tym Craftwell eCraft, Roland, Ramtin, Wishblade, Foison, Silhouette SD / CAMEO / Portrait, Craft ROBO / Graphtec, SilverBullet, Bosskut Gazelle, MyDigiDi, USCutter , BlackCat Cougar / Lynx, GCC, Pazzles Inspiration, Liyu, VinylExpress itp.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Easy Cut Studio to lekka, prosta aplikacja, którą mogą nawigować użytkownicy, którzy są przyzwyczajeni do wyszukiwania oprogramowania do przetwarzania obrazu. To powiedziawszy, krzywa uczenia się jest płytka i każdy może ją zdobyć przy odrobinie czasu i wysiłku.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Easy Cut Studio, 5.016 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 10,
  • Windows 11,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, June 8th 2022
Autor
Easy Cut Studio

https://www.easycutstudio.com

SHA-1:
d27bc494cff907f94c8566259f012a8d52115349
Filename:
EasyCutStudio.exe

Easy Cut Studio dla PC

5.016

Easy Cut Studio(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.016 Easy Cut Studio. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama