Reklama

HP Photosmart Essential dla Windows

2.6

HP.

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Bądź kreatywny dzięki HP Photosmart Essential

HP Photosmart Essential to poręczne, niewielkie urządzenie, które może zmienić Twój domowy lub biurowy komputer w łatwy w użyciu cyfrowy album fotograficzny. Wystarczy kilka sekund, aby zrobić kilka zdjęć, a następnie wysłać je znajomym i rodzinie na przechowanie. HP Photosmart Essential jest dostarczany z bezpłatnym wkładem do drukarki HP i skanerem o wysokiej rozdzielczości do robienia zdjęć. Możesz nawet skanować i przesyłać zdjęcia bezpośrednio z urządzenia HP Photosmart Essential do witryny HP Photosmart. Nie ma potrzeby zabierania urządzenia HP Photosmart Essential do studia fotograficznego — możesz z łatwością tworzyć i edytować zdjęcia w dowolnym miejscu na świecie.

Wszechstronność i użyteczność HP Photosmart Essential sprawiają, że jest idealnym towarzyszem dla kreatywnych profesjonalistów. Nie ma znaczenia, jaki masz komputer, oprogramowanie udostępnia wiele szablonów, które pozwalają dostosować go do własnych potrzeb. Możliwość zaprojektowania czegoś ze zdjęciem i wysłania go do przyjaciół i rodziny to miły akcent. Ponadto oprogramowanie oferuje wiele funkcji edycji, które pomogą Ci poprawić te zdjęcia, aby wyglądały jeszcze lepiej.

Dzięki HP Photosmart Essential masz szansę na kreatywną pracę ze wszystkimi swoimi zdjęciami, niezależnie od tego, czy robią to w urządzeniu HP Photosmart Essential, czy w innym programie fotograficznym. Oprogramowanie udostępnia wiele szablonów, które pozwalają dostosować go do własnych potrzeb. Dzięki szerokiej gamie szablonów do wyboru łatwo jest dostosować urządzenie HP Photosmart Essential do własnych potrzeb.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
HP Photosmart Essential, 2.6 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
HP.

http://www.shopping.hp.com/en_US/home-office/-/products/Accessories/Calculators

HP Photosmart Essential dla PC

2.6

HP.

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.6 HP Photosmart Essential. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama