Reklama

Free Music & Video Downloader dla Windows

2.76

The SZ(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowy program do pobierania treści

Bezpłatna muzyka i amp; Video Downloader to bezpłatny program Windows, który możesz pobrać na swój komputer. To łatwe w użyciu oprogramowanie umożliwia pobieranie treści (zarówno muzyki, jak i filmów)z obszernej kolekcji witryn internetowych. Program koncentruje się głównie na źródłach publicznych, więc nie musisz się martwić o kwestie związane z prawami autorskimi. 

W przeciwieństwie do podobnych aplikacji, takich jak Łatwy program do pobierania plików MP3 i Centrum pobierania muzyki, ten program umożliwia przeszukiwanie wielu witryn internetowych, oferując więcej opcji pobierania.

Co to jest darmowy program do pobierania muzyki?

Bezpłatny program do pobierania muzyki to darmowy program firmy SZ Development. Aplikacja umożliwia bezpłatne pobieranie plików muzycznych ze źródeł publicznych. Imponujące jest to, że możesz użyć aplikacji do jednoczesnego pobierania wielu ścieżek audio. Aby to zrobić, wybierz dźwięk, który chcesz pobrać, a aplikacja pobierze go w całości. 

Reklama

Szybko pobieraj ulubione programy i utwory

Bezpłatna muzyka i amp; Pobieranie wideo ma prosty interfejs, który pozwala bezproblemowo obsługiwać aplikację. Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze możesz zacząć pobierać filmy i muzykę z internetu. Program pobiera treści z wielu witryn, w tym YouTube< /a> i Vimeo. Gdy zobaczysz interesujący film, możesz użyć tej aplikacji, aby przekonwertować go na MP3. Następnie możesz łatwo zapisać plik na swoim urządzeniu z systemem Windows.

Ponadto ten program do pobierania muzyki i wideo pozwala także utworzyć bezpłatne konto vkontakete.ru. To fantastyczne źródło muzyki, które umożliwia pobranie muzyki w ciągu kilku sekund. Poza tym możesz również zarejestrować się w Kinox, aby oglądać swój ulubiony serial telewizyjny i pobierać programy za pomocą tej bezpłatnej aplikacji. Bezpłatna muzyka i Video Downloader ma większą pojemność pobierania niż podobne aplikacje, takie jak bezpłatne programy do pobierania plików MP3 i AnyMusic MP3 Downloader.

Gdzie mogę pobrać darmowe teledyski?

Możesz skorzystać z bezpłatnej muzyki i amp; Video Downloader do pobierania teledysków z wielu witryn. Niektóre popularne witryny, na których można uzyskać bezpłatne teledyski, to YouTube, Audio Library, Jamendo, SoundCloud, Musopen i Incompetech.

Czy pobranie narzędzia jest bezpieczne?

Tak, bezpłatne Muzyka i Video Downloader można bezpiecznie pobrać na urządzenia z systemem Windows. 

Doskonała muzyka i amp; narzędzie do pobierania wideo

Bezpłatny program do pobierania filmów muzycznych dla systemu Windows 10 to świetna aplikacja, która umożliwia pobieranie muzyki i treści wideo z różnych publicznych witryn internetowych. Aplikacja jest wyposażona w wiele funkcji, w tym obsługę wielu źródeł internetowych i szybkie pobieranie. Nie musisz się martwić o ręczne wyszukiwanie programów i piosenek. Wystarczy wpisać tytuł, a aplikacja udostępni szereg opcji pobierania. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free Music & Video Downloader, 2.76 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10,
 • Windows 8.1,
 • Windows 8,
 • Windows Vista,
 • Windows 7
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Arabski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Szwedzki,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 2nd 2022
Autor
The SZ

https://www.the-sz.com/

SHA-1:
c06e09544be8cb786ce0f27648167ca381ce5e01
Filename:
Lacey.zip

Dostępne również na innych platformach

Free Music & Video Downloader dla PC

2.76

The SZ(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.76 Free Music & Video Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama