Reklama

UltraMixer Professional

3.0.1

UltraMixer(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Potężne narzędzie do miksowania dźwięku dla DJ-ów

UltraMixer Professional to aplikacja do edycji muzyki i dźwięku opracowana przez onexip GmbH. Dzięki UltraMixer Professional będziesz mieć więcej narzędzi, aby stać się niesamowitym DF i ożywić chore rytmy. Dzięki swojej wielofunkcyjności Ultramixer Professional nie ogranicza się do prostego miksowania dźwięku. Zapewnia również dodatkowe funkcje, które mogą zabrać strony na wyższy poziom.

wymagania systemowe

Podstawowe oprogramowanie UltraMixer wymaga co najmniej procesora Intel i5, 4 GB pamięci RAM i dwóch kart dźwiękowych. Urządzenia z systemem Windows wymagają systemu operacyjnego Vista lub nowszego, podczas gdy Mac OS X 10.8 jest wymagany dla użytkowników komputerów Mac. Aby naprawdę maksymalnie wykorzystać UltraMixer, zaleca się Intel i7 i 8 GB pamięci RAM, a także wielokanałową kartę dźwiękową i kontroler MIDI z kartą dźwiękową. Wersja Pro wymagałaby także karty graficznej, Nvidia GT 650M lub ATI HD 4800 lub wyższej.

Reklama

Funkcje DJ

UltraMixer Professional ma wysokiej jakości i nieskazitelny dźwięk. Jest wyposażony w tryb 4-pokładowy, który pozwala użytkownikom miksować do 4 ścieżek. Dzięki funkcji automatycznej synchronizacji użytkownicy mogą szybko miksować dźwięk za pomocą jednego kliknięcia. Z drugiej strony funkcja auto-DJ automatycznie dodaje przejścia i normalizuje głośność, tworząc godziny muzyki bez żadnego miksowania. UltraMixer Professional może obsługiwać dziesiątki kontrolerów MIDI od wszystkich popularnych producentów, a ich konfiguracja jest tak prosta, jak gra „podłącz i używaj”. UltraMixer ma również dodatkowe funkcje, takie jak odtwarzacz karaoke, ekspres do pokazu slajdów, funkcja tekstu na żywo i wiele innych.

Must-have dla DJ-ów

Jeśli jesteś DJ-em, inwestowanie w UltraMixer pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i problemów w przyszłości. Dzięki funkcjom automatycznej synchronizacji i funkcji auto-DJ, robi to za Ciebie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
UltraMixer Professional, 3.0.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows Vista
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
UltraMixer

http://WWW.ULTRAMIXER.COM

SHA-1:
22237c7ec84628f36fb16eba650a8fab544f3220

UltraMixer Professional

3.0.1

UltraMixer(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0.1 UltraMixer Professional. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama