Reklama

GraphPad Prism

1.0

GraphPad(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Oprogramowanie GraphPad (licencjonowane)

GraphPad Prism to rozwiązanie do analizy i tworzenia wykresów przeznaczone do analizy danych naukowych. Oprogramowanie jest jednym z najlepszych wyborów dla badaczy, lepszym niż programy do arkuszy kalkulacyjnych i oferuje mnóstwo opcji analizy i szablonów wykresów.

Rozbudowane opcje

To oprogramowanie zawiera osiem rodzajów tabel danych, z których każda jest sformatowana dla określonej interpretacji danych. Przedstawia obszerną bibliotekę w jasnym języku, z analizami od podstawowego do szczegółowego. Poza tym do każdej opcji dołączona jest pomocna lista kontrolna usprawniająca obsługę tego narzędzia.

Reklama

Uproszczone statystyki

Prism oferuje również pomoc za pośrednictwem tysięcy stron internetowych przewodników i samouczków. Ułatwia to pracę, dopasowując krzywą, wyświetlając wyniki i rysując wykres, korzystając z informacji wprowadzonych do tego programu. Poza tym wszystkie wyniki są aktualizowane w czasie rzeczywistym, bez żadnego kodowania po Twojej stronie.

Maksymalna elastyczność

GraphPad umożliwia także dostosowanie eksportu do wymagań dziennika, w tym przezroczystości, rozdzielczości, typu pliku i innych. Prism pozwala także na współpracę z innymi naukowcami, pakując wszystkie dane w jednym pliku, który można wysłać innym osobom.

Idealne dla profesjonalistów

Ten program jest doskonałym narzędziem, które zapewnia dogłębną analizę danych. Jest łatwy w użyciu i można dodawać szablony dla większej wygody. Narzędzie jest doskonałe dla każdego, kto chce tworzyć wykresy. Może to być jednak skomplikowane i drogie w porównaniu z innymi pakietami statystycznymi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GraphPad Prism, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
GraphPad

https://www.graphpad.com/

SHA-1:
93245d7b16f0d0eaa1df5eeb87484ea5efa78208

GraphPad Prism

1.0

GraphPad(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 GraphPad Prism. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama