Reklama

Free Trading Card Maker dla Windows

1.1.1

Media Freeware(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy kreator kart kolekcjonerskich

Bezpłatny kreator kart kolekcjonerskich jest prosty w obsłudze i wymaga niskiego lub średniego poziomu zasobów systemowych do wykonania zadania. W bibliotece jest wiele szablonów do wyboru. Po uruchomieniu programu staje się to początkową rzeczą, którą użytkownicy muszą wybrać. W kreatorze użytkownik musi wprowadzić obraz lub wzór karty w wybranym formacie i kliknąć przycisk OK. Zapisuje wybrany plik w określonej lokalizacji i udostępnia zdjęcie do drukowania.

Ten darmowy program do tworzenia kart kolekcjonerskich zawiera wszystkie narzędzia umożliwiające projektowanie i drukowanie kart kolekcjonerskich w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Ponadto funkcje umożliwiają również zmianę rozmiaru czcionki, zmianę koloru zgodnie z własnymi preferencjami lub dodanie grafiki do kart. Wszystkie obrazy można edytować, dzięki czemu można zmienić ich rozmiar zgodnie z własnymi potrzebami. Ma również opcję cofania, co oznacza, że możesz wrócić do poprzedniego etapu, jeśli znajdziesz w nim coś nie tak. Nie musisz pobierać żadnego specjalnego oprogramowania, aby korzystać z bezpłatnego programu do tworzenia kart handlowych, co oznacza, że możesz go używać z dowolnego komputera. Co więcej, ten darmowy program do tworzenia kart handlowych zawiera również sekcję pomocy, która zawiera cenne wskazówki, które pomogą Ci rozwinąć firmę.

Innymi słowy, darmowy producent kart handlowych jest całkowicie darmowym oprogramowaniem. Możesz pobrać go z Internetu i zainstalować na swoim komputerze. Następnie jednym kliknięciem myszy możesz tworzyć wysokiej jakości karty handlowe w dowolnym momencie. Po prostu upewnij się, że proces instalacji tego oprogramowania nie wpływa w żaden sposób na jakość twoich kart flash.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free Trading Card Maker, 1.1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Media Freeware

http://www.mediafreeware.com

SHA-1:
6403261a77279ad4e57cc3ebc4944f5909b8e791
Filename:
tradingcardmaker_setup.exe

Free Trading Card Maker dla PC

1.1.1

Media Freeware(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.1 Free Trading Card Maker. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama