Reklama

Handbrake dla Windows

1.5.1

Handbrake(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Dzięki HandBrake możesz z powodzeniem konwertować wideo z niemal dowolnego formatu na mnóstwo powszechnie obsługiwanych i aktualnych kodeków. Ten darmowy program typu open source to licencjonowany przez GPL, wieloplatformowy i wielowątkowy konwerter DVD na MPEG-4, dostępny dla systemów Windows, Mac i Linux.

HandBrake nie ogranicza się do DVD, teraz akceptuje praktycznie każdy rodzaj wideo jako źródło. Jego najnowsza wersja została wydana pod koniec 2018 roku i zawiera wiele aktualizacji i naprawionych problemów. Jak zawsze możesz zacząć w kilka sekund, wybierając profil zoptymalizowany dla twojego urządzenia i poruszając się po tym łatwym w użyciu interfejsie.

Kluczowe funkcje obejmują:

Reklama

  • Wybór tytułu i rozdziału.
  • Obsługa napisów (VobSub Closed Captions CCEA-608, SSA, SRT).
  • Zintegrowany kalkulator przepływności.
  • Podgląd statyczny i podgląd wideo na żywo.
  • Usuwanie przeplotu obrazu, kadrowanie i skalowanie.
  • Filtry wideo i kodowanie w skali szarości.
  • Wsparcie dla VFR i CFR.

Transkoder wideo typu open source obiecuje oferować „prostą, łatwą i szybką” usługę oraz wysokiej jakości konwersje. Jest uważany za świetny program do użycia, jeśli chcesz mieć większy wybór lub ulepszyć wiele podstawowych i zaawansowanych opcji w celu poprawy kodowania.

Ogólnie rzecz biorąc, nowa i ulepszona wersja HandBrake oferuje proste i zorientowane na wyniki podejście. Może przetwarzać najpopularniejsze pliki multimedialne oraz dowolne źródła DVD lub BluRay, które nie zawierają żadnego rodzaju zabezpieczenia przed kopiowaniem. Dalsze szczegóły i najnowsze wiadomości dotyczące programu można obejrzeć na stronie internetowej twórcy oprogramowania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Handbrake, 1.5.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, May 2nd 2022
Autor
Handbrake

https://www.handbrake.fr

SHA-1:
b4969974f77d750cb6ae5103bda5c522a1354919
Filename:
HandBrake-1.5.1-x86_64-Win_GUI.exe

Dostępne również na innych platformach

Handbrake dla PC

1.5.1

Handbrake(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.5.1 Handbrake. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama