Reklama

Mockplus dla Windows

3.6.2.2

Jongde Software LLC(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Mockplus to narzędzie do projektowania prototypów dla szybszych, inteligentniejszych i łatwiejszych prototypów, które obsługuje wszystkie platformy (Android / iOS / PC / Mac / Web)

Interaktywny projekt jest łatwiejszy niż kiedykolwiek: interaktywny projekt w Mockplus jest w pełni zwizualizowany, to jest WYSIWYG. Z prostym narzędziem „przeciągnij i upuść”, aby bez wysiłku tworzyć interaktywne prototypy. Zestaw gotowych komponentów pozwala szybciej i łatwiej tworzyć w pełni interakcje.

Prototyp jak profesjonalista z rozbudowanymi, gotowymi komponentami: Mockplus zawiera ponad 3000 ikon i prawie 200 komponentów. Po prostu przeciągnij te komponenty do obszaru roboczego, aby uzyskać kombinację umożliwiającą prototypowanie pomysłów na aplikacje w zaledwie kilka minut. Skoncentruj się na samym projekcie i nie będziesz więcej wysiłku robić na komponencie.

Reklama

Natychmiast przetestuj na prawdziwym urządzeniu: zeskanuj kod QR, aby natychmiast wyświetlić podgląd prototypów na prawdziwym urządzeniu, nie wymaga kabla USB ani zdalnej publikacji. Z łatwością udostępnij prototyp, eksportując do HTML. Tymczasem możesz nie tylko eksportować do HTML offline, ale także wdrożyć go na serwerze. Publikowanie w chmurze sprawia, że podgląd prototypu na urządzeniu mobilnym jest szybki i łatwy.

Współpraca zespołu w czasie rzeczywistym i przegląd online: Wielu użytkowników może bezproblemowo pracować nad tym samym projektem za pomocą jednego kliknięcia, aby zsynchronizować projekt z chmurą. 7 sposobów znaczników, dzięki którym recenzje online są szybsze i inteligentniejsze.

Cechy:

 • Tabela, dostosuj komórkę lub wprowadź ustawienia stylu / formatu komórek, na przykład używając Excela, obsługując kopiowanie i wklejanie z / do Excela.
 • Automatyczne wypełnianie danych, pojedyncze lub zbiorcze wypełnianie obrazów / tekstów, aby zaoszczędzić czas na tworzeniu powtarzalnych elementów.
 • Tryb projektowania MindMap, rozłóż strony, a następnie wyeksportuj jako obraz w celu lepszej demonstracji.
 • Przepływ interfejsu użytkownika, zobacz zawartość strony i połączenia każdej strony, z ważnymi znacznikami wyświetlanymi.
 • Repeater, przekonwertuj dowolne komponenty na repeater i dostosuj rozmiar, przeciągając i upuszczając.
 • Szablony stron, importuj przykładowe projekty / szablony, aby rozpocząć projektowanie.
 • Integracja szkicu, import pliku szkicu i opublikowanie jako projekt zespołowy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Mockplus, 3.6.2.2 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows 8,
 • Windows Vista,
 • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, May 25th 2021
Autor
Jongde Software LLC

https://www.mockplus.com

SHA-1:
680b47714588396ce4dc715d6d72f1bde33ed208
Filename:
MockplusClassic_Setup_v3.6.2.2.exe

Mockplus dla PC

3.6.2.2

Jongde Software LLC(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.6.2.2 Mockplus. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama