Reklama

NetworkMiner dla Windows

0.87

Erik Hjelmvik(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy program do sieciowania dla systemu Windows: NetworkMiner

NetworkMiner to popularny, darmowy (GPL) program do sieciowania dla systemu Windows. Opracowany przez Erika Hjelmvika, należy do kategorii oprogramowania sieciowego z podkategorii analizy, a konkretnie akceleratorów. NetworkMiner jest znany ze swojej lekkości, wymagającej mniejszej ilości miejsca w porównaniu do innych programów sieciowych. Zyskał znaczną popularność w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Włochy i Indie.

Od wprowadzenia do naszego katalogu w 2012 roku, NetworkMiner został pobrany 16 624 razy, z czego tylko w ostatnim tygodniu 6 razy. Obecna wersja programu to 0.87, ostatnio zaktualizowana 18 czerwca 2012 roku. NetworkMiner jest kompatybilny z systemem Windows XP i wcześniejszymi wersjami, dostępny jest w języku angielskim.

Należy zauważyć, że ta recenzja nie zawiera zalet, wad, dodatkowych informacji ani zmian.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
NetworkMiner, 0.87 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, August 30th 2023
Autor
Erik Hjelmvik

http://sourceforge.net/users/hjelmvik/

SHA-1:
7f2ae68948d15ee29bdbd6bf11f4425f4642562a
Filename:
NetworkMiner-0.87.zip

NetworkMiner dla PC

0.87

Erik Hjelmvik(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.87 NetworkMiner. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama