Reklama

ESET NOD32 AntiVirus 32-bit dla Windows

13.2.18.0

ESET(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

ESET NOD32 AntiVirus to najskuteczniejsza ochrona, jaką można znaleźć w celu zwalczania dzisiejszych ogromnych ilości zagrożeń internetowych i pocztowych. Zapewnia kompleksową ochronę antywirusową i antyspyware bez wpływu na wydajność komputera.

Dzięki zaawansowanej technologii ThreatSense® program ESET NOD32 AntiVirus proaktywnie chroni Cię przed nowymi atakami, nawet w krytycznych pierwszych godzinach, kiedy produkty innych dostawców nie są świadome, że atak istnieje. ESET NOD32 AntiVirus wykrywa i wyłącza wirusy, trojany, robaki, oprogramowanie ransomeware, adware, spyware, rootkity i inne zagrożenia internetowe.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Ochrona przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, w tym oprogramowaniem ransomware, oprogramowaniem szpiegującym, wirusami, rootkitami i robakami.
  • Ochrona twoich prywatnych danych przed oprogramowaniem ransomware i phishingiem dzięki łatwemu w użyciu bezpieczeństwu w Internecie.
  • Bez wpływu na wydajność. Ciesz się pełną mocą komputera. Graj, pracuj i przeglądaj Internet bez spowolnień.

Reklama

Jest to również jedno z najszybszych rozwiązań antywirusowych, tak szybkie, że nawet nie zauważysz, że działa. Oba są niezwykle łatwe w użyciu, a jednocześnie łatwe do dostosowania do konkretnych potrzeb.

ESET NOD32 AntiVirus ma doskonałe narzędzia anty-phishingowe, które chronią Twoją prywatność i zasoby przed próbami fałszywych stron internetowych w celu uzyskania dostępu do poufnych informacji, takich jak nazwy użytkowników, hasła lub dane bankowe.

Warto również zwrócić uwagę na skaner UEFI, który chroni przed zagrożeniami atakującymi komputer na głębszym poziomie, nawet przed uruchomieniem systemu Windows. To, w połączeniu z innymi narzędziami, takimi jak Exploit Blocker? Blokującymi ataki specjalnie zaprojektowane w celu uniknięcia wykrycia antywirusa, sprawia, że ESET NOD32 AntiVirus jest jednym z najlepszych pretendentów do wojen antywirusowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ESET NOD32 AntiVirus 32-bit, 13.2.18.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, March 8th 2019
Autor
ESET

https://www.eset.com

SHA-1:
8ead21ade0b403a2bf982d39921f9e4e919a2ddb

ESET NOD32 AntiVirus 32-bit dla PC

13.2.18.0

ESET(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 13.2.18.0 ESET NOD32 AntiVirus 32-bit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama